0
clear
  • 2.5×420mm Работи Растојание Хируршки Медицински Бинокуларна Loupes Очила Зголемувачот со 5W LED Светлата Светилка Филтер+ Алуминиумска Кутија (Црвено)
  • -20%
  • -20%
2.5×420mm Работи Растојание Хируршки Медицински Бинокуларна Loupes Очила Зголемувачот со 5W LED Светлата Светилка Филтер+ Алуминиумска Кутија (Црвено)

2.5×420mm Работи Растојание Хируршки Медицински Бинокуларна Loupes Очила Зголемувачот со 5W LED Светлата Светилка

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и никаде без светлина или недостаток на светлина ,со Користење на батерија Li-ion батерија, долго работно време,висока осветленост и јасно круг.Кој исто така може да се користат кога се полни.Нашата Стоматолошка Loupes е направен од висок квалитет на оптичко стакло материјал со muil-слој, Тоа може да обезбеди големи областа на ставови и длабоко длабочина на гледање.Тоа се користи за намалување на стоматолог око ,вратот и рамото замор, која е предизвикана од долго време понизок главата работа.Користете висок квалитет на оптичко стакло, со слој , јасна слика , не-нарушување.Galilean хируршки loupes е многу popurlar opplied на Забен, Пластика, Невролошки, Офталмологија, Otorhinolaryngology, исто така, може да се користи за Електронски и Индустрија.Лесно да се прилагоди Многу едноставен и лесен за корисникот.Спецификација : LED : 5 W Интензитет : 15000-30000lux Боја Температура : 6000 K На животниот век на сијалицата : 100000 h Continus run-time : 4 h Напон : AC100-240 V/50-60 HZ Батерија : Литиум Батерија осветлувањето може да се прилагоди 4 Боја за вашата изберете : Сина, Црвена Сребро Црна Светлината Место Облик : Јасно Круг Нето Тежина : 295g( Батеријата90g Извор на Светлина46g Држачи68g Крпа Случај83g) Пакет : Крпа случај 15.5*13.5*6.5 cm 0.28 КГ/PC Пакување Листа : 1* LED глава светлина 1* Батеријата 1* Адаптер 1*Алуминиумска Кутија Спецификација за Loupes : Зголемување : 2.5 X Работа на далечина : 420mm Поле на Гледање : 130mm Тежина : 52g Пакување Листа : 1 x Главното стакло 2 x Заштита чаши 1 x Inclusive ткаенина за чистење 1 x Шрафцигер 1 x Прилагоди Алатка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК магнетното вратата стоп е направен од Sод не 'рѓосувачки челик, кој е и

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26 /

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

Излез : 19.5 V ~ 3.34 НА ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60 Hz.Конектор : 7.4 мм * 5.0 mm Круг совет (Се Внимателно!!!Проверете Конек

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за

[ОБЈЕКТ ПРИМЕНА] : Ова е џек за слушалки замена за Xbox Една Елита контролер, ве молиме бидете сигурни дека

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

ОНА што Е ВКЛУЧЕНО : Шест (6) складирање коцки со капаци.ТОЛКУ МНОГУ се КОРИСТИ : Совршен за чување на пеле

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

КомпатибилностВрвен квалитет пакување од 2 замена на копчето браници LB RB за Елитата Контролер и xbox еден

RPSTLxx M Remote Pro Серија Отворено Далечински Моќ Systems The RPSTLxx M Remote Pro серија надворешна сила.Пакет Тежина : 1005.0 ф

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Амбуланта корегирање Rhinestones на Квалитет во Сите топла фиксна Rhinestones се flatback и веќе се применува со лепак.

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

Please wait...