0
clear
  • Prosource Премиум 1/2-Инчен Екстра Дебели 71-Инчен Долго Висока Густина Вежба Јога Мат со Удобност Пена и Сметководствена Ремени, Црвена, Стандард Пакување
  • -20%
  • -20%
Prosource Премиум 1/2-Инчен Екстра Дебели 71-Инчен Долго Висока Густина Вежба Јога Мат со Удобност Пена и Сметководствена Ремени, Црвена, Стандард Пакување

Prosource Премиум 1/2-Инчен Екстра Дебели 71-Инчен Долго Висока Густина Вежба Јога Мат со Удобност Пена и Сметководствена

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини. 1/2" Ултра дебели мат со Pro Source Удобност Пена технологија обезбедува неверојатно влијание апсорпција и удобност.Конечно ниска цена, висока ефикасност, лесно се грижи, премија јога мат дека ги исполнува упатствата за широк спектар на потреби.Не се лизга површина костец подот за да се спречи повреди.Влага отпорни на кожата е лесно да се чисти и екстремно издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, ј

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

25 ВО / 183×61 X 0.Материјал : јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, 100% Не се Токсични, Не ЕВА, Б

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

Таа, исто така доаѓа со рака за практично складирање.Ве молиме посетете ја HEATHYOGA ПРОДАВНИЦАТА за повеќе

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

◆Чистење оваа вежба мат е повеќе од лесно само избришете ја со сапун вода и исплакнете под вода.Каракте

【Издржливи Метална】 : употреба на висококвалитетна железна и површина е обложена со антиоксидација и

【Ѕид Складирање Рек】Задржи соби, entryways, и гаражи уредни и чисти со овој спорт складирање решетката 【За

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.TPE материјал е

Бесплатни јога : Јога мат купување вклучува бесплатно бонус за превземање јога тренингот да ви помогне

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

●Пакетот вклучува: 1 X јога мат rack(не вклучувајќи јога мат) ●Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни

Производ слики не се вклучуваат предмети освен products3 Ве молиме имајте предвид дека, поради различни мон

Општо : Погоден за училница и семејни активности, како и активности на отворено како што кампување, рибо

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Please wait...