0
clear
  • JUSTQIJUN Главниот Четка Ролери Страна Четка Четка Крпа Hepa Филтер Одговара за Ecovacs Deebot OZMO 930 Про 937 Правосмукалка Делови (Боја : Поставете)
  • -20%
  • -20%
JUSTQIJUN Главниот Четка Ролери Страна Четка Четка Крпа Hepa Филтер Одговара за Ecovacs Deebot OZMO 930 Про 937 Правосмукалка Делови (Боја : Поставете)

JUSTQIJUN Главниот Четка Ролери Страна Четка Четка Крпа Hepa Филтер Одговара за Ecovacs Deebot OZMO 930 Про 937

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо-квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Направени од високо-квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Филтерот може да се филтрираат нечистотии и други честички за да се постигне ефикасен и чисти ефект.Како дел од нормалното одржување, тоа лесно може да се расклопуваат и да се замени.Препорачливо е да го замени резервни делови на секои две до три месеци за да се задржи убедливо робот во своите најдобри перформанси.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Main Четка Ролери Страна Четка Четка Крпа Hepa Филтер Одговара За Ecovacs Deebot OZMO 930 Про 937.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЕДЕН ПАКЕТ : Вклучува 1 Четка.Се вклопува vacuums користење на стандард 1 1 / 4" цревото / стапче собранието.Пр

Центарот е сега precut да ви даде мазна површина за шиење.Центарот круг од упатството исто така е обележан

Практичност : Тоа исто така може да се користи за чистење на тастатурата, шише, куќа агол; лесно за чистењ

Чисти без никакви хемикалии или многу нежно.Microfibre отстранлив капак (Велкро прицврстување) и перат на 30???

Wide Track.Вклучува фан маска, заптивка / печат и завртки.Eureka модел C4047 A.Разни Sanitaire vacs и овие серии; S663, SC677, SC881,

Нежен и исклучителна, високо појавување на опрема.5 cm Material : ABScolour : Црвено+gray Package Содржина : 1 x Дното Adapter Pa

Четка ефективно да си го цица во прав и нечистотија како тие се движат, и тие се релативно меки, не предиз

Универзална Правосмукалка Додатоци : интерфејс дијаметар на вакуум прилог е 1.3 инчи, и синиот дел се отс

Широк Компатибилност : На докинг станица прилог на сопствениците, совршено се вклопуваат за V7 V8 V10 V11 SV10 SV

Се вклопува 1 / 2 Инчи 1 Инч 720 A.Вклучува хаубата, крошна, и крошна завртки.Вистински Zurn Делови.Земја на пот

Компатибилен со : Ајкула модел NV500 Серија NV500 NV501 NV502 NV503 NV510 NV520 NV550 NV552 NV500 CO.Стапици 99.9 на воздушни честички

000 часа, намалување на потребата за замена на сијалица.нуди 3 различни светлината прилагодувањата што мо

Чиста четки одржите вашиот дом робот работењето на врв перформанси.Направени од високо квалитетни мате

за Замена deebot m80 Главниот Четка и од страна на четка, лесно да се отстрани и замени, може да се отстрани не

Вистински Filter Queen производи директно од производителот ЗдравјеМор Inc.Вклучува 1 Воздух Едрилица Прилог.

Докинг Станица за Dyson V7 V8 Серија Рачни Правосмукалка.совршен за чистење на седиштата во автомобил, скали

Совршена Замена ДелКомпатибилен со Tineco Кат ЕДЕН S5 / S5 Cordless Влажни Сува Правосмукалка.Премиум Квалитет П

Компатибилен Vacuums : KEEPOW замена додаток за полнење е компатибилен со Roborock S6 / S6 Max V / S6 чиста / E4 / S5 / E35 /

Практичност : Тоа исто така може да се користи за чистење на тастатурата, шише, куќа агол; лесно за чистењ

Прашината на Четка Додатоци : Вакуум додатоци се направени од високоодделение, со мазна површина.Издржл

1.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : 100% нов и висок квалитет.Лесно да се чисти и да го користите...

Thecombines најдобар на duster Ø Чистење прашина од ќош и пукнатина толку лесно;Ø Тоа се вклопува секаде дека тоа

Врти страна четки отстрани остатоци од аглите и рабовите под маси и столови подобро.Направени од високо

Компатибилност четки за полнење одговара за ILIFE A6 A4 A4s робот правосмукалка.Hign Перформанси со цел да ост

Компатибилен со големи брендови на назад пак vacuums опремени со 1 ½ " црево, вклучувајќи ПроТим, Sandia, Моќта н

Модел : #3152221 Се обезбеди непречено и слободно да го користат, не го блокира линија, исклучувањето и други

Погоден за KH900, KH910, KH920, KH930, KH940, KH950, KH950i.Висок квалитет на кабелот за напојување помага да ја полните ваша

Сет од 3 Нерѓосувачки Челични Прачки да се вклопи во Виножито, високо квалитетни резервни дел произведе

Please wait...