0
clear
  • Кира Дома Maxine 15 Модерна Флеш Качи на Таванот Светлина, Интегрирани 20W LED (120W eq.), Кристално јасна Стил Сенка + Круг Стакло Diffuser, 3000k Топло Бела Светлина, Бела Завршница
  • -20%
  • -20%
Кира Дома Maxine 15 Модерна Флеш Качи на Таванот Светлина, Интегрирани 20W LED (120W eq.), Кристално јасна Стил Сенка + Круг Стакло Diffuser, 3000k Топло Бела Светлина, Бела Завршница

Кира Дома Maxine 15 Модерна Флеш Качи на Таванот Светлина, Интегрирани 20W LED (120W eq.), Кристално јасна Стил

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

МОДЕРНИОТ СТИЛ : Полу-рамна планината карактеристики јасна faux кристал сенка и бела завршница.Со својот здрав матирано стакло diffuser, брусен никел акцент и бела завршница, овој стилски таванот светлина ќе стане совршен разговор парче.ДОДАДЕТЕ ЕЛЕГАНТЕН, СОФИСТИЦИРАН ИЗГЛЕД : Планината оваа елегантна тела во неколку различни области.Совршен за осветлување до спалната соба или entryway, во ходникот, во бањата или дури и за светло до вашиот плакар.ETL НАВЕДЕНИ ЗА ВАША БЕЗБЕДНОСТ : ETL Наведени за влажни локации.Користи 44 LED диоди еквивалентно на 120 W на блескаво светло за производство.Температура на бојата : 3000k, Lumens : 880lm, Еко-пријателски и енергетски ефикасен.ДИМЕНЗИИ : Таванот Светлина : 3.25" (H) x 15" (Д), Крошна : 0.75" (H) x 7" (Д), Сенка : 2.25" (H) x 15" (D).НЕСПОРЕДЛИВ КВАЛИТЕТ И ГРИЖА на КЛИЕНТИТЕ како : Дизајнирани и поддржани во Калифорнија, ние сме НИ базирана компанија со вистински локална поддршка.Ако некогаш се судрите со сите прашања, се чувствуваат слободни да допрат до нас, како ние обезбедуваме 1 година гаранција.Продавница со доверба!.На Maxine 15" полу флеш планината е совршено, елегантно светлина за вашиот дом.Оваа 2-еко-пријателски, LED таванот светлина карактеристики јасна кристал стил сенката што се произведува убава светлина.Maxine е модерен дизајн е совршен за entryway, дневна соба, ходникот, спална соба, или во плакарот.Тоа е УЛ одобрени од за ваша безбедност, за разлика од некои ниски цени на конкурентски производи.Проп 65 Предупредување : Yes Prop 65 Штета : рак, вродени малформации, и/или други репродуктивни harms Prop 65 Хемикалии : Lead Safety Оценка : УЛ Listed Lighting на Ветер : Downlight Lighting Код Тип : LEDMounting Стил : Таванот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

Еден заврши пролет натоварени гром snap со големи вртливата окцето.Отпорен на корозија, висока јачина, из

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

????【 Супер Луксузен Диносаурустематските Печење 43 Компјутери Set 】— Диносаурус во облик cookie секачи може

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Please wait...