0
clear
  • FOIMAS 7200pcs Божиќ Confetti,Снегулка Дедо Мраз Метални Фолии Sequins Сјајот Табела ги расфрла за Партија Декорација
  • -20%
  • -20%
FOIMAS 7200pcs Божиќ Confetti,Снегулка Дедо Мраз Метални Фолии Sequins Сјајот Табела ги расфрла за Партија Декорација

FOIMAS 7200pcs Божиќ Confetti,Снегулка Дедо Мраз Метални Фолии Sequins Сјајот Табела ги расфрла за Партија Декорација

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : 7200pcs/150g Божиќ тематските confettis се вклучени во вкупниот,преполна со запечатени ќеси за складирање.МАТЕРИЈАЛ : Божиќ confetti sprinkles се изработени од тврда пластика со метални површина,цврсти,водоотпорен и издржливи.ДИМЕНЗИИ : висина на метален sequins се прибл 0.27 во 1in и ширина е 0.27 во 1.65 во;Светкава снегулки мерка од 2,5 инч во дијаметар.ИЗБРАНИ БОЖИЌ ДИЗАЈНИ : различни Божиќ модели во светли бои се на располагање,како што се,снегулка,ирваси,дедо мраз,елка,"СРЕЌЕН БОЖИЌ" и ѕвезда.Празнична прилог на вашата декорација на одмор партија.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : се Шири оние confetti блеска на маса и подароци кутија или стави ја во карти за додавање на повеќе Божиќ атмосфера.Совршен за смола,пакување, - карта во донесувањето одлуки,украс и други занает проект.FOIMAS Божиќ confetti блеска се Мора да се Има за sprucing до вашиот одмор.Оние парчиња отпадоци покрие сите ваши потреби во табела украс,подарок завиткување, - карта во донесувањето одлуки,Божиќ рачно изработени украс и други занает.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа е широко се користат во повеќето прослави, како што се Нова Година партија, дипломирањето, годишнина

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

1 пакет на Среќен Роденден Confetti.Среќен Роденден Confetti содржи 0.5 мл.Декорација на било која партија, со кор

200 Грама Multicolor Нокти Сјајот Confetti.Секоја Големина се Движи Помеѓу 24 mm.Одлична Партија за Декорација, DIY За

Совршен за Специјални Настани, Клубови, Партии, Табела Оркестарот, Родендени! 1lb на confetti по пакет.Супер Ж

Секој дијамант е направена од акрилик, слободен од чудна миризба; Не се погодни за деца;Тие не се вистин

Производот е безбеден, невкусна и хигиенски, погоден за децата да си играат.Високо‑квалитетни материја

Св Patricks Ден Среќа во Љубовта Банер Гарланд Сјајот Зелена Четири Лист Детелина Shamrock Гарланд за Ирскиот Д

Моделот дизајн е роман и може да се користи за да се направи scrapbooks и занаети.Производот се користи висок

1 Пакет на Glitz Црна и Сребрена 80 Роденден Табела Confetti.Glitz Партија Confetti пакет тежи околу 14g.Фолија confetti парч

Посипете оваа блескава крстот фолија confetti на вашиот вклучена маса, и натпреварот со други светли крстот

1 Пакет на Фолија 40то Роденден Табела Confetti.Пакет содржи околу 14g (0.5 мл).Идеални за украсување маси на 40то

Хартија.многу од суштинско значење за на свадба или некоја слатка романтична партија оркестарот проп, м

За еднократна употреба.Пакетот вклучува 1 пакет Фолија Confetti.Светли и шарени декорација совршен за вашат

Слонова коска обоени во нормална светлина.Свети светло зелена, во темна 50 Парчиња вкупно.Не токсични по

Направени од високо‑квалитетни пластични материјали, тоа е издржлив и одлична партија декорација...

Please wait...