0
clear
  • Правосмукалка Додаток Млазницата, Долги Рамни Вшмукување Глава Deformable Цевка Цевка Пластични Внатрешна 32-милиметри Правосмукалка Делови
  • -20%
  • -20%
Правосмукалка Додаток Млазницата, Долги Рамни Вшмукување Глава Deformable Цевка Цевка Пластични Внатрешна 32-милиметри Правосмукалка Делови

Правосмукалка Додаток Млазницата, Долги Рамни Вшмукување Глава Deformable Цевка Цевка Пластични Внатрешна 32-милиметри

DEN 326.16

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ ПЛАСТИЧНИ : производот е главно усвоени од пластични материјали, цврсти и издржливи да ја користите.ПРЕДНОСТ : Добра флексибилност и убаво изработка. 32-МИЛИМЕТРИ : Универзална правосмукалка делови, Интерфејс внатрешен дијаметар : 32-милиметри.ПРАКТИЧНА настава : Рамна глава вшмукување, овој дизајн е ефикасен за чистење на прашина во мал агол што е обично тешко за луѓето да се постигне.Многу корисно.ПОГОДЕН ЗА : Овој стил вшмукување е погоден за чистење на компјутери, тастатури, климатизација, полици јаз, кревет, софа, маса итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Главен Материјал : Пластични Должина : Околу. 60.5 cm / 23.8 инчен Интерфејс Внатрешна Кол. : Прибл. 3.2 cm / 1.26 инчен Интерфејс Надворешни Кол. : Прибл. 4cm / 1.57 инчен Пакет Тежина : 289g Пакет се Вклучени : 1 x Рамен Вшмукување Млазницата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Сите приклучоци се цврсти месинг материјал за отпорност на корозија како и подолг жив

Pro Team Алпска Ранец Со Правосмукалка Електрични Црево 2 Pin Машки Pigtail На Машина Крајот На Цревото, И 2 Pin Жен

Одличен квалитет на ЕВА материјал.Правосмукалка црево Погоден за : индустриска правосмукалка, трифаза

Направени од високо квалитетни материјали за издржливост.Совршена замена за скршени еден.Едноставен з

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

12mm надворешен Дијаметар, 8mm Внатре Дијаметар, 9 M / 29.5 Ft Должина.Лесни, тешки, kink отпорни цевки, тоа е идеал

Цевката направи на безбеден и заштита на животната средина материјали и може да се користи на леснотија

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

Сертификација : CCC.Предмет тип : Прекинувачи 2 парчиња 10 Meters Портокал Сини Флексибилни Воздух Гориво Гас

Кралската и Hoover Ранец Вакуум Заврши Црево Собранието.Завртка на цревото собранието околу 4 метри.Се вкл

Тоа има максимална пукна притисок од 900 psi, изграден за издржливост и направи на тешки гума.Висок гума со

Еволуција На Моделот 6600 Исправена Правосмукалка Водат Црево Собранието V700178403 01112007 Правосмукалка Водат

Вклучува: (1 Црно) пониски млазницата црево како на сликата.За Ајкула Ракета Deluxe Pro УлтраСветлината во В

Како важна компонента на модерната спојки системи, ослободување систем, врската помеѓу возилото и спој

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ЕДЕН 10ft 304 од не 'рѓосувачки челик плетенка премиум машина за миење садови црево со 3 / 8" комп x 3 / 8" комп ко

Го заштитува вашиот кат, кабинети и ѕидови : потрошувачка пан седи под машина за миење на садови и ве пре

Вистински Кирби Дел.Г4 Црево Собранието, Боја Сиво.Работи Со : Кирби Генерација 3 Кирби G3 Кирби Генерациј

Идеална замена прецизностконструиран за да одговара на изведбата на оригиналниот кочница црево за пос

Премиум Црвен ПВЦ Цевка и да го Покрие.Две спирала plies и надолжни синтетички глас засилување.Машки x Женс

Please wait...