0
clear
  • #10-16 x 3/8#8HD Тема Сечење Завртка Hi-Ниска Филипс Пан Главата Нерѓосувачки Челик 410 Pk 5000
  • -20%
  • -20%
#10-16 x 3/8#8HD Тема Сечење Завртка Hi-Ниска Филипс Пан Главата Нерѓосувачки Челик 410 Pk 5000

10-16 x 3/88HD Тема Сечење Завртка Hi-Ниска Филипс Пан Главата Нерѓосувачки Челик 410 Pk 5000

DEN 1598.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн.Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да се следат и многу контролирана.Нашите дела се високо-квалитетни, по ниски цени, кои се испраќаат од акциите.Ние, исто така, функција на целосна линија на САД-направени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 Одделение хексадецимален кап завртки, приклучоци, од не ' рѓосувачки производи, лешниците, и подлошки.Најчесто се користи во пластични и метални проекти и не се генерираат исти стрес како нишка за формирање на завртки.Тема сечење завртки се класа на само-прислушување завртки со кои се создаваат теми во постоечките дупки во метални или пластични, и често се користат како сврзувачки елементи во објекти кои треба периодично одржување.ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000-220569 Fastener Тип : Тема Сечење Завртка Hi-Ниска Филипс Пан Head Size Опис : #10-16 x 3/8 #8 HDDiameter/Номинална Големина : #10 Length : 3/8 Thread Теренот : 16 Thread на Ветер : Right Thread Покриеност : Full System на Мерење : Inch Material : Нерѓосувачки Челик 410 Finish : Целната Рамнина (Не Позлата)Глава Тип : Pan Drive Тип : Phillips Screw Тип : Здраво-Low Average Парче Тежина : 0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

10" x 21 / 4" Возачистрана (лева рака), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 3.500lb ос

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Еден заврши пролет натоварени гром snap со големи вртливата окцето.Отпорен на корозија, висока јачина, из

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

Амбуланта корегирање Rhinestones на Квалитет во Сите топла фиксна Rhinestones се flatback и веќе се применува со лепак.

360 степени VIEW – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Благодарение на нашите trifold огледало, ќе биде

За користење со јаже, ремени, синџири, и мали кабел.Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик за максимална

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Добра отпорност на корозија, долг работен век.Точни забот на теренот, без тенденција за време на работа,

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

Please wait...