0
clear
  • Крег Електроника CHT755 DVD Плеер систем за домашно Кино
  • -20%
  • -20%
Крег Електроника CHT755 DVD Плеер систем за домашно Кино

Крег Електроника CHT755 DVD Плеер систем за домашно Кино

DEN 1980.00

Достапност
Достапно за нарачка

DVD ПЛЕЕР.На Крег Електроника DVD Плеер систем за домашно Кино, вклучува сè што ви треба : DVD ПЛЕЕР• Целосно декодираната 5.1 канал аудио излез• Пред вчитување DVD Плеер• DVD/DVD-R/DVD-RW/JPEG/CD-R/CD-RW/CD компатибилен• LED дисплеј• Прогресивно скенирање• Аудио/видео излез џек• Component/progressive видео излезни приклучоци• Коаксијален дигитален аудио излез• Еден далечински управувач контроли и DVD и засилувач• DVD плеер со големина : 260mm• AC операција МОЌНОСТ ЗАСИЛУВАЧ • Sub-woofer со 5 сателитски звучници • Ротари контрола на јачина на звук • 5.1 аудио влез џек и 2.1 РКА џек• Јачината на звукот прилагодување со далечински управувач• AC операција (AC адаптер е вклучен)ДОДАТОЦИ INLCUDED• Далечински управувач (Користи 2 x "ААА" батерии, се вклучени)• AV Кабел• AC/DC адаптер за антена!

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК магнетното вратата стоп е направен од Sод не 'рѓосувачки челик, кој е и

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

Врски безбедно околу телото (не necks!).Екопријателски мека и водоотпорен материјал.Дамка отпорни, отпорни

За Бренд : Amesun е регистриран бренд во НАС,конкурентна цена со прилично добар квалитет.Ние нудиме сите ви

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Производ димензии, заврши, ра

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

Амбуланта корегирање Rhinestones на Квалитет во Сите топла фиксна Rhinestones се flatback и веќе се применува со лепак.

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

【Големина】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња 【Материјал】Направ

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

Еден заврши пролет натоварени гром snap со големи вртливата окцето.Отпорен на корозија, висока јачина, из

Please wait...