0
clear
  • Мини HD Видео Врата Отворен и Затворен пронаоѓачот на изглед, 3.5 Инчен LCD Екран Peephole Камера, 120 ¡ã Видео Дигитални Врата Home Security, Видео Врата
  • -20%
  • -20%
Мини HD Видео Врата Отворен и Затворен пронаоѓачот на изглед, 3.5 Инчен LCD Екран Peephole Камера, 120 ¡ã Видео Дигитални Врата Home Security, Видео Врата

Мини HD Видео Врата Отворен и Затворен пронаоѓачот на изглед, 3.5 Инчен LCD Екран Peephole Камера, 120 ¡ã Видео

DEN 1305.36

Достапност
Достапно за нарачка

8 во Пакет Тежина : 202g Пакет Листа : 1 * Внатрешна Mainframe 1 * паркинг (Надворешен Peephole Камера 3 * Завртки (L/ M/ S) 1 * Прирачник за Корисникот. 【Преносни И Едноставен Дизајн】надворешната камера е направен од високо-квалитет цинк легура, и на внатрешен домаќин е направена од убави обложени пластичен капак, кој е светлина и тенок, и лесно да се инсталира.Тоа ќе играат важна улога во домаќинството безбедност.1 во Применливо Вратата Дебелина : 40 ~ 100mm / 1.【HD Камера】На high-definition видео врата е професионална home security system, опремени со мини high-definition надворешни камера и ЛЦД внатрешни екран, овозможувајќи ви да се јасно да се разбере посетител информации во времето. 118 * 63 * 18mm/ 4. 【24/7 Заштита】видео врата е опремена со мини отворено камера, ги подржува high-definition видео снимање, 120° широк агол на гледање следат, ви обезбедува со гледање подалеку поле, 24-часовен мониторинг, и го штити вас и вашето семејство околу часовникот. 32 * 32 * 8мм/ 1.HD видео снимање и 120° широк гледање надгледува, да се заштити вас и вашето семејство во текот на целиот ден и ноќта.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време,ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фузија 360 обезбедува advanced security, централизирано управување со ИТ, и далечинска поддршка за сите.Фузија 360

Имајте Шифрирана : Ако имате овој клуч, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифрирана и може

ВИСТИНСКА КОЖА : 100% Премија Вистински Cowhide Кожа.Повеќето Кредитна / Дебитна / ID картичка работи со фрек

Рака или разоружа Тврдина Security System од Далечина.Работи во опсег од околу 200 метри.Исклучете го алармот ду

Факултативна тонови на ѕвонење : 12 видови на тонови на ѕвонење се изградени во затворен монитор.Автомат

Пакетот вклучува : 1*doorbell Due за причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поин

L облик сечење за олеснување на идентификување на картичката внатре.SAFE & SECURITY : Лабораториски тестирани R

Следење надвор без притискање на копчето за повик 2 начин на зборување, на располагање се зборува за пос

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифриран и да се спреч

Мала големина, практично во употреба, елегантен стил, совршена декорација.Фотоелектрически вибрации се

Smart Ноќ Визија : Префрлете се на smart ноќниот режим, стандардна состојба е нормална визија ноќ, кога некој

Име на производ : Лажни Безбедносни Камерата;Напојување : 2 х АА Батерија(не се вклучени овде).Активирање

4 Канал 4 K Ултра HD NVR Security System w / 4 2К 4 MP Бедем Апарати со Вграден Микрофон 4 MP Starlight камери функција tripwires и ad

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Лесен за Употреба : Без инсталација, се Држи и да се користи директно!Можете да affix на било какви објекти

Со компактен облик, лесен и пренослив, заземаат нема простор и може да се стави тоа никаде кога не е во уп

5 MP Инфраред Ноќ Визија Авто IRНАМАЛУВАЊЕ на Камерата+2*Инфрацрвена Светлина Малина Пи 3※Прирачник се фок

Фузија 360 обезбедува advanced security, централизирано управување со ИТ, и далечинска поддршка за сите.Фузија 360

Поддршка картички пишува : 1386 / 1326 / 1346, T5577, EM4305, UID картички.Поддршка и гласи : EM4100 / EM4200, класичен, UID, Ultralight N

Име На Производ : Завртка Планината Куќа Број;Дизајн : Број "1" Форма.Материјал : Метал;Главна Боја : Сребро

Фузија 360 обезбедува advanced security, централизирано управување со ИТ, и далечинска поддршка за сите.Фузија 360

Појавување на : значаен дел од накит за вашата сопруга, вашата ќерка, вашите пријатели или да си секојдне

До 1000 корисникот capacity Easy да се инсталира и operation Based на напредна технологија, брзо препознавање на брзина

Безбедност На Прозорците И Вратите Алармни Апарати За Дома Electronic Куче.Овој производ е лесно да се инста

Кога се слободни, може да биде со семејството Споделување прекрасна дневна видео и фотографии, снимање

Please wait...