0
clear
  • Luxe Мат Усна Боја/0.14 оз. Бунтовниците Се Зголеми
  • -20%
  • -20%
Luxe Мат Усна Боја/0.14 оз. Бунтовниците Се Зголеми

Luxe Мат Усна Боја/0.14 оз. Бунтовниците Се Зголеми

DEN 596.40

Достапност
Достапно за нарачка

Шминка.Дизајн на куќа : Bobbi Brown.Пол : Дами.Категорија : Козметика.Sub Type : Кармин Стап.Убавината група : Усните.Големина на : 0.15 оз.Боја : Бунтовнички Се Зголеми.Бар код : 716170192642. Bobbi Brown Luxe Мат Усна Боја на Кармин Бунтовнички се Зголеми 0.15 мл/4.5 g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете со вода.Пакет се Вклучени 1 x Усна Бруто Роуз Корални 1 x

Овој крем е buildable од чиста до средна покриеност и има широк спектар на нијанси од класици, bolds, и актовите.

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,

MAC Кармин Ретро Мат 705 Рамни Од Прекрасен.Типот на кожата : Нормален.Купи MAC Кармини MAC Кармин Ретро Мат 705

Погодна за двете професионални козметички салон и дома, DIY употреба.Таписерии изработка, модерен и елег

0.10 оз.Една богато пигментирани мазна и свиленкаста мат усна боја која обезбедува 14 часа континуирано се

ВИСОК СЈАЈ за УСНИ во БОЈА : Овој брилијантен кармин е направен со висок сјај за омекнување кои се рефлек

Сет од 12 Мода омилен трендовски мат кармин бои.Врз основа на најновите истражувања на најдобро продаван

✿ Богати бои, направи усна боја високо сатурација, дава прекрасна, светла боја, без сушење, caking или исчез

✅【Мат Усна Сјај】 6 бои вино кармин поставите има високо боење функција, можете лесно да креирате усна с

Усна Лак,Навлажнувачки,Сјајна,НеЛеплива,Долготрајни Velvetine Усна Лагер,Ангел Кајсија Голи Мека Долготра

Прекрасна боја.Чиста сјај.Боја што изгледа и се чувствува толку неверојатно, тоа остава на вашите усни с

Премногу се Соочуваат Усна Вбризгување Екстремни Пчела Стинг Усна Plumper испорачува непосредни и долгоро

Се богати, за задоволување на боја со COVERGIRL ColorlicioКармин.Овој кармин користи претрупан, хидратантна форм

Патување големина на кармин (0.08 мл.) во сребрена и појавување на промотивни случај.Боја останува доследе

Појавата на мат кармин поставите усвојува дизајн на слушалка кутија, што е исклучителна и лесно да се но

【Пакетот Вклучува】25pcs убави бои keychain усна сјај симпатична со 25pcs Метален Клип Кабли како слика покажув

На Crème Продавница е течен кармин суши сведува на кадифена, мат финиш кој трае долго без напукнување или f

[Долготрајни и водоотпорен] Од Памук Брис Кармин додава усна боја формула, светла и трајна боја.Не се леп

Овој сестран усна сјај мерки 6.Овој крем може да се покрие од чиста да медиум, и има различни нијанси на к

Високо пигментирани мат течен кармин, оддржување на интензивна боја payoff со лесни, вториоткожа, чувствув

Долготрајни / Kissproof / Waterproofs.Сомот Мат, Високо заситени, Високо пигментирани, Лесно да се носат.Како да го

На Crème Продавница е течен кармин суши сведува на кадифена, мат финиш кој трае долго без напукнување или f

МАТ ТЕЧЕН КАРМИН : Кукла вашите усни во високо влијание боја со NYX Професионална Шминка Течни Велур Крем

На Crème Продавница е течен кармин суши сведува на кадифена, мат финиш кој трае долго без напукнување или f

Please wait...