0
clear
  • Добро Yeti VR Слушалки - (Сет од 3)
  • -20%
  • -20%
Добро Yeti VR Слушалки - (Сет од 3)

Добро Yeti VR Слушалки - (Сет од 3)

DEN 1257.60

Достапност
Достапно за нарачка

Го користите вашиот паметен телефон, Добра Yeti Слушалки создава прекрасен VR искуство за транспорт на вас било каде.Компактен Лежеше-Flat Дизајн - доволно Мала да се вклопи во плик, својата едноставна постават рамен дизајн го прави идеален за да земеш со тебе, или да брод низ земјата.Одговара на Повеќето i Phone и Андроид Телефони кои се меѓу 4-6 инчи.Лесен за Употреба - Едноставен и интуитивен дизајн кој трае само секунди за да се постави.Добро Yeti VR Слушалки испорачува врвот на линијата Виртуелната Реалност искуство за вас, по најниска цена.Бидејќи на својот едноставен дизајн, Добар Yeti најдобар VR слушалки за некој кој сака да примерокот VR, или да ја споделите со група.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Иновативни тон баланс на технологија за да се јасно да се врати на повик на глас 5цифрен регионалниот ко

Силиконски допир контролер се справи со капак и заштитен прстен специјално дизајниран за вашиот OculQuest2

Се работи за Cisco IP Телефони : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G

БУЧАВА ПОНИШТУВА : Супериорен во однос на Бучава Поништување на Микрофон ви обезбеди јасен глас, додека

1канал игри стерео слушалки со сараунд звук, овие може да ви помогне лесно да се идентификуваат enemys лока

Материјал : СТП кожа.Леќа дијаметар : 40mm.Леќи на камерата : ПММА око леќа со триаголен призма.дизајн : Дише

За OculПотрагата 2 VR Игри Слушалки,наменска според за OculQuest2 VR леќа компоненти.Комфорни и издржливи : Напра

40mm neodymium возачи за кристално јасна игра и разговор аудио.Игра наспроти разговор аудио balancer, господар кон

Победи Сабја : специјално дизајнирани за OculПотрагата 2 компатибилен со oculпотрагата 1 да имате различни р

【Голема Хуманизирано Дизајн】 Адаптивни суспензија главата зрак дизајн со двојна материјали од кожа и

Повеќе Реални Игри Искуство : специјално Дизајниран за Победи Сабја игри, тоа се вклопува совршено Oculко

Се работи за Cisco IP Телефони : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G

Се работи за Cisco IP Телефони : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G

РАБОТИ САМО ЗА ТЕЛЕФОНИ НАВЕДЕНИ ВО ОПИС, КУПИ САМО КОГА ИМАТЕ ЕДЕН ОД МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ СЕ НАВЕДЕНИ.КОНТ

Висока Светла : *Миксер, може да се прилагоди на излез по електронски пат ниво *Мултиканал ќе ви донесе зв

Премиум звучници Гејмерски слушалки подобрен со најновите напредна технологија од Logitech G Големи 50mm ПроG

РАБОТИ САМО ЗА ТЕЛЕФОНИ НАВЕДЕНИ ВО ОПИС, КУПИ САМО КОГА ИМАТЕ ЕДЕН ОД МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ СЕ НАВЕДЕНИ.КОНТ

МНОГУ ЛЕСЕН ЗА инсталација И УПОТРЕБА : се Држи контролори сигурно, и ги приложи заедно со без гужва.ИЗДР

* се инсталирани на двете страни за да дозволите вашиот Допир контролори да биде обесен Одлична за одржу

Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени оп

Антиистекување и заштита.Носот подлога може да се спречи светлина од внесување на VR очила и да се спречи

Употреба : се откажам уво тип;најдолго растојание : 5 M.Функции на поддршка : музика, зборувате, еден со две

Тоа му дава на корисникот супер јасен глас, природен човечки глас на ѕвонење, нема електронски бучава, м

Please wait...