0
clear
  • AIMIQILER Влез на Врата Лост со Заклучена Врата се Справи со 3 Копчиња, Приватноста Заклучување на Вратата за Безбедност, Реверзибилна Хардвер Вратата Knob, за Внатрешна и
  • -20%
  • -20%
AIMIQILER Влез на Врата Лост со Заклучена Врата се Справи со 3 Копчиња, Приватноста Заклучување на Вратата за Безбедност, Реверзибилна Хардвер Вратата Knob, за Внатрешна и

AIMIQILER Влез на Врата Лост со Заклучена Врата се Справи со 3 Копчиња, Приватноста Заклучување на Вратата за Безбедност,

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

КОРИСТИ ШИРОКО : Ова се справи со заклучување е широко се користи за внатрешна и надворешна врати кои бараат клучот за да го внесете, и има за приватност на копчето за да се осигура нашата безбедност.РЕВЕРЗИБИЛНА : На Рачката за Заклучување може да се користи за да ја отвори вратата на или на лево или на десно, кршење на ограничување дека тоа може да се користи само на едната страна.ПРИЛАГОДЛИВОСТ : Ова backset може да се пресели меѓу 2-3/8"(60mm) и 2-3/4" (70mm).ИНСТАЛАЦИЈА ПАРАМЕТРИ : се Вклопува 1-3/8" (35mm) да 1-15/16" (50mm) вратата дебелина, ВРАТАТА ПРВИЧНО Крстот Понесе : 2-1/8"(54mm), Тубуларна Latch : 1"(25мм).МНОГУ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : вратата Knob е направен од цинк легура материјал, Сатен никел заврши, заклучување на јадро се изработени од месинг, Заверена Одделение-3 Безбедност со ANSI/BHMA. 2 Држела. 3 Aimiqiler Копчиња. 6 Завртка.Latch.Штрајк кутија.Штрајк плоча.Инструкции За Инсталација На Хардвер. 2 Држела 3 Aimiqiler Копчиња 6 Screw Latch Штрајк box Strike plate Installation Инструкции Хардвер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Објектот Тежина : 1.2 lb.Земја на Потекло : Кина.Боја : Антички Бакар.Бренд име : CONSTRUCTOR.Крај : антички бакар з

Наплата или Замена за било кој квалитет на проблемот [Основните Info] : Направена со Трајни чисто Стакло Knob

Сет Од 3 Сиера Дизајн Внесени Вратата Копчиња и 3 Deadbolts Сите Внесени На Истото Копче за Заклучување.Deadbolts

★ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталирате на вашиот lockset во флеш.Сите што ви треба е вратата и алатка за постав

Цел На Изведувачот Пакети И Спаси Убава Вратата Копчиња.Реверзибилна : се Вклопува Десно или Лево за Ра

ВИСТИНСКИ КРИСТАЛ ВРАТАТА КОПЧИЊА Овие кристали се направени од вистински висок квалитет кристали, а н

Тоа не е deadbolt.Бидете сигурни дека вашиот отвори вратата насоката е иста како оваа слика;(Само за Право Р

Внатрешни работи вратата keyless entry : додаде до 6 тастатура корисници за складирање врати, плакарот врати, с

ИДЕАЛЕН за УПОТРЕБА : Невртење атарот функција е декоративни врата се справи; дизајниран за да се површи

【Структура】Кристал Стил Заклучување на Вратата јасно Стаклена Врата Копчиња ,класичен се зголеми нап

Издржливи Порцелан и Железна Конструкција.Прав Обложени да Одолее на ' Рѓа.Автентични Репродукција на К

НОВА ИНСТАЛАЦИЈА FIT – Ова заклучување сет е идеален за замена на скршените заклучување сетови на 13 / 8 во.

Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни предdrilled врати.Секогаш отклучен за олеснување на вл

100% Сосема Нов И.Материјал : aluminiumalloy.Боја : како на сликата.Димензии : Должина 18cm овална дијаметар 5cm заклу

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Солидна кован месинг плочи со вистински доведе Кристал вратата копчиња за детали и јасност.Приватност :

Вистински Стаклена Врата Копчиња, Сјајна се Вклопува врати thicknes : 13 / 8 инчен да 13 / 4 инчен (35mm да 45mm).ТЕШКИ

Солидна кован месинг плочи со вистински доведе Кристал вратата копчиња за детали и јасност.Атарот : иде

10 Keyless Премин Брави, Испратени од САД, кој се изведува во 5 работни дена.Сатенски Никел Заврши.Лесно да се

Оваа Бакар Крик Мека Современа Вратата Knob е убаво дизајниран и изграден силна кој непречено и дупка со о

【НеВртење】кристално атарот вратата копчиња се на една страна, без latch и неактивни 【Декоративна Функци

Од Производителот на Вашата влезна врата е првото нешто гостин гледа кога ќе го внесете вашиот дом и вра

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Лесен и достапен вратата тела опции.Realign врата во jamb, без да се земе врата во близина на нејзиниот шарки.П

Please wait...