0
clear
  • Бејзбол Капа со Боб Коса Прилагодливи Отстранлив Balck Шапка и Краток Директно Боб Коса Екстензии Separable Фризура Hairpiece за Жена Дама Девојка Темно Кафеава боја
  • -20%
  • -20%
Бејзбол Капа со Боб Коса Прилагодливи Отстранлив Balck Шапка и Краток Директно Боб Коса Екстензии Separable Фризура Hairpiece за Жена Дама Девојка Темно Кафеава боја

Бејзбол Капа со Боб Коса Прилагодливи Отстранлив Balck Шапка и Краток Директно Боб Коса Екстензии Separable Фризура

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тежина : 170 Грама, Губење на Материјал : коса екстензија се направени од високо-квалитет синтетички влакна,Оваа капа со коса не само што може да се користи за долго време и постојано, но, исто така, изгледа повеќе природни, капа екстензии за коса е многу удобен за носење и не е лесно да падне.Една Големина Одговара на Повеќето : Прилагодлив метал тока затворање прави бејзбол капа одговара на вашиот шеф добро и да се обезбеди максимална удобност и безбедна одговара на сите времиња.НОВ СТИЛ : Трансформирање на вашиот изглед во секунди, Додадете должината на вашата природна коса!Природно се вклопува во вашата коса – луѓе нема да знаат што се носи екстензии.обезбедува безбедно и удобно решение за целодневно носење.Промена на шарм нов изглед!.Прилики : Совршен за Секојдневна Употреба, концерти, темата партии, свадби, датира, и, исто така, ноќта на Вештерките, Cosplay, итн.Исто така, ќе биде убаво подароци за вашите пријатели и семејства.Ве молиме да Забележите - Сите коса може да фрли малку, особено кога ќе се носат за прв пат што е нормална.БОИ може да се разликува малку во зависност од вашиот персонален компјутер или мобилен телефон monitor settings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Синтетички топлинаотпор (120°C)влакна, кои изгледа како вистинска човечка коса.Многу лесно да се вклопи с

(3)Магија Врзуваат за Коса Врска, Вратоврска во конска опашка, Супер Лесно да се Носат, Чешли Зацврсти ваш

П : Ќе перика се метежот?A : синтетички влакна на косата може да се испреплетени по 23 носи бидејќи синтети

Исто така најдобар избор за краток рок или влез на ниво на користење.На tousled кадрава и елегантен косата п

Премиум Квалитет Kanekalon Топлина Пријателски Синтетички Влакна.Сосема Природно.Не Сјајна,Мека и Удобна з

♛100% Remy човечка коса на конска опашка проширување.Може да се мијат или бојосана како свој коса(Само свет

Колекција : Туристи кои бараат луксуз чисталинии пред се, monofilament врвот перики.Косата Тип : 100% Човечка Кос

【Материјал】висок квалитет на топлинаотпорни на синтетички влакна, овој клип коса екстензија се меки и

Лесен ЗА КОРИСТЕЊЕ : Неуредна Брановидна пунџа scrunchie синтетички влакна,Совршен за додавање на волумен и

Инстант Коњче.Drawstring Конска Опашка.Сите Навивам Видови Од 3Б4 C 100% Премија Fibe.Топла Вода Во Собата.Sensationnel Dr

Губење на Материјал : 100% Бразилецот човечка коса, меки природни, еднократно, перат, жив,човечка коса екс

Материјал : Метал клип со гума, силикони.Количина : 100pcs по пакет.Посебно дизајниран за коса екстензија и

Главно го покривајте горниот дел и од страна,за Да се Вклопи во Релативно Мало Фаза на Губење на Косата,

На конска опашка windproof челик вилушка се држат до горниот дел на гумени бендот.Aph Flora е нова перика сосема

Неуредна пунџа scrunchieСовршени за додавање на волумен и полнотата на пунџа или конска опашка,многу е удоб

Како да се Грижи Само како свој коса, синтетички влакна ќе се акумулира остатоци преку нормална употреб

Големина информации : големината на коса екстензија перика клип тока чешел е 32 x 18 cm / 12.6 x 7.1 инчи, кој е п

Материјал : hairpiece е 100% Човечка коса; природна, мека, свиленкаста, лесно шминка, трајни, еднократно.Одделен

Контактирајте со Нас ★Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Широк weft може

100% Вистински Човечка Коса : неуредна коса пунџа е направен од човечка коса со природни нијанси и мека на

7 КОМПЈУТЕРИ Клип во Косата Екстензии Секој пакет содржи 7 КОМПЈУТЕРИ Двоен?Weft Целосна Главата Коса Екс

Please wait...