0
clear
  • Моторни Брзина Контролер,Температура Контролер Одбор Висока Моќност Thyristor Електронски Регулатор На Моторни Фан Електрични Вежба Променлива Брзина На Гувернерот ?
  • -20%
  • -20%
Моторни Брзина Контролер,Температура Контролер Одбор Висока Моќност Thyristor Електронски Регулатор На Моторни Фан Електрични Вежба Променлива Брзина На Гувернерот ?

Моторни Брзина Контролер,Температура Контролер Одбор Висока Моќност Thyristor Електронски Регулатор На Моторни

DEN 314.40

Достапност
Достапно за нарачка

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Single Phase Ac Мотори Се Исто Така Достапни (Но Не Гарантира). ¡левити Конечниот Отпорност на Оптоварување Моќ На Производот Е 2000 W. Ова Треба да Се Намали За Долго Време.Препорачливо Е Дека Resistive Оптоварување Биде Помалку Од 1000 W На Собна Температура (Бидете Внимателни Со Важни Параметри). ¡левити Нов Тип На Двонасочно High Power Thyristor Се Користи Бидејќи Тековната Може да Достигне 25 А Ова Го Решава Прекуструјна Проблем Предизвикан Од Отпорот На Електрична Печка Жица да Биде Премногу слаб За Ладење. ¡левити за Да ја Користите Електрична Опрема Со Различни Напонски Барања, Производ Може Лесно да се Прилагоди На Излезниот Напон Од 50 ~ 220 V. ¡левити Производот Е Погоден За Контрола на Разни Електрични Уреди, Како што се Електрични Светла, Навивачите И Мотори.Спецификации : Напон : 220 V Максимална Моќност : 2000 W (Resistive Оптоварување Финална Енергија) Напон на Вредноста : 50-220 V Ac Одбор : Висока Температура Отпорни Fr4 Коло Пакет Листа : 1 * Контролер Забелешка : Оптоварување Мора да Биде Поврзан со Прилагодување На Напон.Вистински Производ Во Боја Може Да Се Разликуваат Од Тие На Фотографијата Се Должи На Светлина.Можеби Има Мали Отстапувања Во Производот Мерења.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26 /

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

360 степени VIEW – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Благодарение на нашите trifold огледало, ќе биде

【Мултифункционален】Bao Feng УВ5 R вистинската моќ, таа има Висока / Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Мем

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

Please wait...