0
clear
  • Littlearth NHL Женска Мека Камче Faux Кожа Smart Crossbody Чанта
  • -20%
  • -20%
Littlearth NHL Женска Мека Камче Faux Кожа Smart Crossbody Чанта

Littlearth NHL Женска Мека Камче Faux Кожа Smart Crossbody Чанта

DEN 379.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиуретан.Направени во САД или Увезуваат.Предвремени затворање.МАК, NHL, NCAA чанта карактеристики на вашиот омилен тим логото прикажани смело на предната страна.Мерки 5" ширина и 7.25" висина со прилагодливи синџир на рака па оваа чанта може да се носи удобно низ телото или во текот на рамо.Славно мека камче вегетаријанска кожа е составен од 100% полиуретан надворешните и внатрешните е направен од 100% најлон.Чанта во склопот држи вашиот телефон и други потреби безбедно со zippered главната преграда и предвремени страна на преградата.Го прави одличен подарок за било кој женски фан.Камче Smart Чанта е совршен за вршење на паметен телефон додека шопинг, на вашиот начин да се вежба или во големата игра.Школка е направен неверојатно мека СТП кожа додека кој непречено полиестер готови оддел.Постои обезбедени картичка џеб на грб дека прилепува затворени, како и патент главната преграда за да се задржи вашите лични предмети безбеден.Вклучува прилагодливи рака кој може да се носи преку рамо или низ телото за удобно се вклопуваат.Храбар полна боја тим графички моменти вашиот тимски дух, без разлика каде ќе ја искористам оваа стилски додаток!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Официјално Лиценцирани NHL Стока.Поддршка на вашиот омилен тим во стил со оваа преку рамо платно tote торба

Магнетни затворање.МАТЕРИЈАЛ : Направен од висококвалитет мека СТП кожа и светкавиот кристалначичкана

МАТЕРИЈАЛ : Направен од висококвалитет мека СТП кожа и светкавиот кристалначичкана размавта.Ако примит

Пвц,Најлон.Патент затворање 【Јасно КрстТело Чанта】Крстот Тело Торба направен од тешкидолжност јасно

Официјално Лиценцирани NHL Стока.Поддршка на вашиот омилен тим во стил со оваа преку рамо платно tote торба

Печатени полиестер lining.Zip затворање.СТИЛСКИ, ЛЕСНИ & ГОЛЕМИНА ПРАВО Вера Tote мерки 15 инчи висок, 15 инчи ши

80% Памук, 20% Полиестер.Тип На Производ : Рачна Ташна.Пакет Димензии : 26.67 L X 37.338 W X 4.572 H (Сантиметри).Пакет Те

ТОРБА ДИМЕНЗИЈА (L x W x H) : 9.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија

МАШИНА ПЕРАТ ПОТПИС ПАМУК ткаенина знаете & љубов, нашиот quilted памук е лесен уште издржливи, & доаѓа во ра

essentials на дофат на рака на надворешните карактеристики пред се лизга џеб, zip џеб, & скриен горниот џеб иде

Полиестер,кадифе.Увезени.Официјално Лиценцирани Тим Бои и Графика.Мерки околу 18"x19" 100% Меки Кадифени Пол

Кожа.Кожа обвивка.Предвремени затворање.Нека вашата гордост се издвојува со овој стилски NCAA лиценциран

Размавта затворање.Стадион и Концерт Одобрени Јасно Торба : Оваа торба е јасно и одлична за употреба во

100% Полиуретан.Направени во САД или Увезуваат.МАК, NHL, NCAA чанта карактеристики на вашиот омилен тим логот

Вера Бредли totes работа, голем како чанта или чанта, но ние исто така нудиме на плажа tote, пазар намирници tot

Затворете ги сите патентите пред перењето.Покажуваат вашиот тим гордост на сите колеџ игри фудбал, коша

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Голем Везени Лого со Храбар Тим Бои лиценцирани по Малку на Земја

100% Полиуретан.Направени во САД или Увезуваат.МАК, NHL, NCAA чанта карактеристики на вашиот омилен тим логот

Please wait...