0
clear
  • Harilla 10pcs 43inch Инстант Леплива Hemming Лента Лента Спојување Ленти Поправа Ленти
  • -20%
  • -20%
Harilla 10pcs 43inch Инстант Леплива Hemming Лента Лента Спојување Ленти Поправа Ленти

Harilla 10pcs 43inch Инстант Леплива Hemming Лента Лента Спојување Ленти Поправа Ленти

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Должина : 110cm/43inch.Лепило и издржливи.Погоден за hemming и mending панталони, панталони, здолништа, завеси итн.Ширина : 2.4 cm.Материјал : памук ткаенини.Опис : - Погодни за hemming и mending панталони, панталони, здолништа, завеси итн. - Материјал : памук ткаенини. - Должина на : 110cm/43inch - Ширина : 2.4 см - Лепило и издржливи.Пакетот Вклучува : 10 Парчиња Hemming Ленти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

Излез : 19.5 V ~ 3.34 НА ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60 Hz.Конектор : 7.4 мм * 5.0 mm Круг совет (Се Внимателно!!!Проверете Конек

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

DVD ПЛЕЕР.На Крег Електроника DVD Плеер систем за домашно Кино, вклучува сè што ви треба : DVD ПЛЕЕР• Целосно

Врски безбедно околу телото (не necks!).Екопријателски мека и водоотпорен материјал.Дамка отпорни, отпорни

Добра отпорност на корозија, долг работен век.Точни забот на теренот, без тенденција за време на работа,

Еден заврши пролет натоварени гром snap со големи вртливата окцето.Отпорен на корозија, висока јачина, из

【Големина】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња 【Материјал】Направ

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Пакет Листа : 1 x Двојно мрежа за складирање кутија 3 CLEAR ВИДЛИВОСТ & ТРАЈНОСТ Изградени од транспарентна

????【 Супер Луксузен Диносаурустематските Печење 43 Компјутери Set 】— Диносаурус во облик cookie секачи може

Тешкидолжност нервира ТВ планината добро изградена на висок квалитет на метал, одговара на повеќето 2655

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

Please wait...