0
clear
  • DIAOD Облека Прашина Маска Dustproof Облека Крпа Складирање Водоотпорен Одговараат на Грб Заштитник Складирање Торба Виси Организатор Гардероба (Боја : Јасно, Големина : 6
  • -20%
  • -20%
DIAOD Облека Прашина Маска Dustproof Облека Крпа Складирање Водоотпорен Одговараат на Грб Заштитник Складирање Торба Виси Организатор Гардероба (Боја : Јасно, Големина : 6

DIAOD Облека Прашина Маска Dustproof Облека Крпа Складирање Водоотпорен Одговараат на Грб Заштитник Складирање

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 60x30x90cm,60x 30x110cm,60x50x90cm,60x50x110cm.Задебелување материјал, дише, без мирис, и перат.Вертикален дизајн, простор за заштеда на енергија, moistures-доказ, mildews-доказ, погоден за привремено чување.Лесно да се повлече патент, исклучителна материјал, фина изработка, издржливи.Лесно да се преземе На : здрав патент дизајн, прашина маска е лесно да се земе во плакарот, и тоа е толку едноставно да се грижи за облека.Производи : облека прашина cover Size : 60x30x90cm,60x 30x110cm,60x50x90cm,60x50x110cm Applicable сцена : облека Т-маица одговараат на грб : грбот надолу jacket Thickening материјал, дише, без мирис, и перат.Вертикален дизајн, простор за заштеда на енергија, moistures-доказ, mildews-доказ, погоден за привремено чување.Лесно да се повлече патент, исклучителна материјал, фина изработка, издржливи.Лесно да се преземе На : здрав патент дизајн, прашина маска е лесно да се земе во плакарот, и тоа е толку едноставно да се грижи за облека.Пакетот вклучува : 1 парче на облека прашина cover Notes:ве Молиме овозможи мало отстапување за мерење.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ви благодариме за разбирањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.7 CM / L 13 x W 13 x 0,8 cm; рамен, мал во

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт Заштита на животната средина PEVA мат

2 ПАРЧИЊА PEVA Тридимензионални Dustproof Крпа Покрие Кеси Виси Организатор Складирање Торба Водоотпорен Одг

Голем капацитет, многу практични, добро одржување на облека и одржување на гардероба во куќата чиста.Ов

Погоден е за бесење на вашата облека.Целосно затворена дизајн го прави овој облека виси маска може да се

Овој дизајн на сушење рек прашина маска овозможува ефективно користење на сушење рек да биде бескрајно

Homestrap облека / saree / складирање опфаќа се одлични за организирање на вашите скапи saree, lehenga, костуми, облек

Овој дизајн на сушење рек прашина маска овозможува ефективно користење на сушење рек да биде бескрајно

Јасно облека торба не содржат формалдехид и нема чуден мирис 【Име на производ】јасно облека, кеси, одго

Материјал : ЕВА материјал се користи,, кој е еден вид на пластика, и облека маска може да се чистат, избриш

PEVA материјал, издржлив и еколошки 360 ° целосно затворена дизајн, прашинадоказ, влагадоказ, осигурајте се

Материјал : Не Ткаени, Боја : Maroon.Пакет Содржина : 12 Парче Не Ткаени Блуза Покрие Сет.Големина : 41 см x 30 см х

40" Идеална должина за надвор од сезона облека, костуми, фустан, панталони, палта и слично Спречување на о

EVPA.Виси Облека, Торби за Складирање : Облека рек поклопецот е направен од лесен PEVA, облека торба покрие н

Густата перат алишта виси торба, има добра цврстина, и облеката нема да се брчка, погоден за домашна упот

Проширува Велкро на top5.Поради различни прилагодувања на светлото и снимање агли, хроматските аберации

Стоковните information Name : Тридимензионални облека торба.Дише одговараат покрие со патент, лесен за складир

Име на производ : Тридимензионални облека прашина cover Size : 60*48*100cm, 60*48*120cm Purpose : продавница за облека, панта

Материјал : Не Ткаени, Боја : Црвена Боја На Слонова Коска & Црвена.Пакет Содржина : 2 Парче Saree Капак.Голем

Homestrap Златна Brocade / Јамската Блуза опфаќа се одлични за организирање на вашите блузи.Homestrap Златна боја бл

Свитлива и виси со кука Прашинадоказ и водадоказ.Мие, може да биде постојано се користат.Способни да бид

Димензии : 50" x 24" x 4" КиселинаСлободен 100% памук муслин.Вклучува : 17" Муслин поместена закачалка, киселинас

Тоа е погоден за домаќинство, cloakroom, гардероба, перење home облека за складирање.Јасно прозорец со долг пат

????Заштитник Облека, Торби : костим маска направена може целосно да се заштити вашата облека, целосно се

"Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.Пакет содржина пакетот содр

Обновливи Ова складирање кутија е направен од носатотпорни материјали и може да се користи за долго вр

Најдобриот една за домашна употреба само, да не патуваат, така што тоа може да биде соодветно вентилиран

Направени од високоодделение оксфорд ткаенина, која е светлина, водоотпорен и трајни производи за упот

Please wait...