0
clear
  • Биче Прстен Клешти за Полнење Пиштол Прирачник D-Тип HR22 Главен Пиштол & 1600 компјутери Поцинкуван Клипови Биче Прстени Професионални Тапацир Инсталација Комплет Faste
  • -20%
  • -20%
Биче Прстен Клешти за Полнење Пиштол Прирачник D-Тип HR22 Главен Пиштол & 1600 компјутери Поцинкуван Клипови Биче Прстени Професионални Тапацир Инсталација Комплет Faste

Биче Прстен Клешти за Полнење Пиштол Прирачник D-Тип HR22 Главен Пиштол & 1600 компјутери Поцинкуван Клипови Биче

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Биче Прстен】Биче Прстен Plier за 22mm Биче Прстени (8мм Прстен Затворање ), идеален за ограда за пребивање, птичји кафез и други фарма апликација. 【1600 PCS Биче Прстени】Доаѓа со 1600 PCS Биче Прстени, направен од висок квалитет на челик, со поцинкуван површината за да се осигура нејзината издржливост. 【Автоматско Nailing】Автоматско & 50 PCS капацитет овозможи континуиран брз работа, лесен за употреба, подобрување на вашата работна ефикасност еден од В-тип plier.(слични на спојувач). 【Здрав Трајни】Пролет-натоварени биче прстен plier пиштол е направен од тешки-должност нерѓосувачки челик со TPR не се лизга изолирани гума за удобност зафат. 【 Апликација】Професионален за nailing/спојување/за одредување супермаркет запечатување машина за пакување џебови, седиштата во автомобил, софи, огради, пет-кафези, одгледување кафези, жица mesh, душеци, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкупна Должина : 8".Се Користи За Отворање И Затворање На Различни Стил На Задржување На Прстените.Промен

Високи перформанси galvanised C85 Биче Прстени, 620 мм дијаметар, за прицврстување на гранки и лозови пука, диза

Оваа алатка е од суштинско значење Замена за одредување на CV чизми.Соодветна Замена за увотип црево кли

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Пролет натоварени, лесно да се работи со и за една рака операција.Таа, исто така обез

►Отворен Заробеништво Мушка Прстени И Сегмент Прстени ►Отвора прстен да им помогне во отстранување и

Спецификација : 100% Нови, Никогаш не Користи Направен од висок квалитет на високо јаглероден челик Проле

Преку ШАЛТЕР е топлина третираат челик "circlip" клешти за големи опрема поправка 16 инчи долго целокупната

90° агол совет.Капкафалсификувани CRV челик со пролетта.Nonslip ПВЦ костец за удобност.Klutch 9in.Внатрешниот Кад

♐ [КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] Направи поцинкуван челик, нашите биче прстени се направени за да се спречи рѓа

специјализирани клешти за лесно отстранување / вметнување на eпрстени со јазот на 3мм~4mm.magnetized вилица сов

Чекор 3:Користите ноктите фидер за да им помогнам на биче прстени напред 【Fastener & Апликација 】◈Staples Тип

За стегање и грчевито држејќи се профилирани, круг и рамнодел материјал.Lengthwaysserrated лизгави површини.Вре

Високо квалитетен материјал : Изработени од нерѓосувачки челик, поцинкуван површина, трајни, да се опре

Високо квалитетен челик фалсификување, висока цврстина, долг работен век;.Висок квалитет на пролет, мен

3 сетови од 3 / 8" Плоштад вози штекер retainer прстени со Опрстен.Специјално дизајниран да се вклопуваат Милв

ОПШТА УПОТРЕБА : Ова 11 парче специјалност plier поставите главно се користи во отстранување на различни сп

Please wait...