0
clear
  • 10pcs 6 * 60mm Dowel Завртка Парапет Гром Дрво Алатка Мебел Конектор Двојно Заврши Навој за Поврзување на Дрво, Мебел Дома Канцеларија
  • -20%
  • -20%
10pcs 6 * 60mm Dowel Завртка Парапет Гром Дрво Алатка Мебел Конектор Двојно Заврши Навој за Поврзување на Дрво, Мебел Дома Канцеларија

10pcs 6 * 60mm Dowel Завртка Парапет Гром Дрво Алатка Мебел Конектор Двојно Заврши Навој за Поврзување на Дрво,

DEN 242.16

Достапност
Достапно за нарачка

ПАРАМЕТАР : Материјал : Железо.Површина по завршувањето : Цинк позлата.Големина(навој дијаметар*вкупна должина) : 6*60mm.Количина : 10pcs.Тежина : 77g / 2.7 оз (прибл.).Фиксна дрво блок : Овие dowel завртки се користат за да се поврзете две парчиња на дрво, и може да се користи за да се поправи на дрво блокира за да се спречи лизгање и паѓање.Постојат многу завртки во различни големини кои може да се користат за различни намени.ПОЦИНКУВАН : површината на завртката е обложено со цинк, после полирање, тоа е обложено со хром, кој се користи како заштитна декоративна обвивка за да се подобри неговата отпорност на корозија и да се добијат подобри перформанси.МАТЕРИЈАЛ : Овие навртки се направени од високо-квалитет железо материјали, кои имаат добра еластичност, електрична и топлинска спроводливост, а на површината е поцинкуван, кој не е лесно да ' рѓа, и е издржлив.ПРАКТИЧНА настава : Постојат вкупно 10 завртки во собата, можете да ги користите за многу проекти, и може да се широко се користат во машини и апарати за употреба.Нејзините мали димензии, го прави лесно да ги чувате и да го носат.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Dowel завртки се користат за правење на зглобовите помеѓу две парчиња на дрво.Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Спецификација : Материјал : Iron Surface завршувањето на : Цинк plating Size(навој дијаметар*вкупна должина) : 6*60mm Quantity : 10pcs Weight : 77g / 2.7 оз (прибл.)Пакет листа : 1 постави * Dowel Завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Добар материјал】Сосема нов и висок квалитет, пластика, овој производ е вашиот најдобар избор.Големин

Дијаметар : #7 Должина : 11 / 4 инчи.Материјал : Месинг.Глава Стил : рамна (Филипс).Точка Тип : остар.Ние акции ш

Превртена горните теми јасно вишокот на материјал за да се обезбеди на завртката е со седиште правилно

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт

Мултицел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефе

Мултицел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефе

Постојат осум заеднички должини од 4mm да 20mm во овој сет за генерална употреба.Добро спакувани и избрани

Производителот гаранција може да не се применува.Двојно Countersunk head ја намалува веројатноста за појава на

Овие Up Start Компоненти #8 X 11 / 2" од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Филипс Дрво Завртка се отпорни на короз

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

Висококвалитетни Материјали:Oue рамка дупка капа покрие направени од високо квалитетна ABS пластика, мат

Дувачкиот дрвени завртки се одличен избор за употреба на отворено каде што треба голема отпорност на ко

[Силна Железни Навртки] : Овие dowel завртки дрво на дрво се направени од висококвалитет железо материјал,

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Дувачкиот дрвени завртки се одличен избор за употреба на отворено каде што треба голема отпорност на ко

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

#10 X 2".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик #10 X 2", Надворешно

#6 и #8 завртки користете Т15 малку; #9, #10 и #12 користете малку Т25 Самоприслушување, countersinking главата; WНамалув

Мултицел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефе

Дрвени завртки се дизајнирани со агресивни теми за грабање и одржување на дрвен материјал.Дрвени заврт

csk woodscrew pozi главата.крстот главата на завртката.Countersunk Pozi Главата Светла Цинк Позлатен Завртки.Општа Нам

Дувачкиот дрвени завртки се одличен избор за употреба на отворено каде што треба голема отпорност на ко

Please wait...