0
clear
  • Romping Куќа Новороденче Девојки 2 парчиња Флорални Чипка Крштевка Gown Крштевањето Фустан со Кавга Хаубата
  • -20%
  • -20%
Romping Куќа Новороденче Девојки 2 парчиња Флорални Чипка Крштевка Gown Крштевањето Фустан со Кавга Хаубата

Romping Куќа Новороденче Девојки 2 парчиња Флорални Чипка Крштевка Gown Крштевањето Фустан со Кавга Хаубата

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само.Една исклучителна фустан за неа крштевањето или било какви посебни ден.Направен од висок квалитет на памук во една згодна нијанса на боја на слонова коска.На bodice карактеристики одлична везени пребивање со убави цвеќиња модел со кавга хаубата додава на современата на дизајнот.Целосно памук поставата за удобност одговара.Скриен патент во задниот изгледа убаво и да се направи тоа лесно да се добие бебе во и надвор.Одлично за специјална пригода, како што се Посветеност недела, Прв Причест, Крштевки, Крштевањето, свадба партија, празник партија, роденден, церемонија, уметничка фотографија итн. 30℃ Рака Мие, се Мијат одделно, хлор, Не ја собори сува, Железо ниска температура.Тоа е почетокот на новиот духовен живот за вашето дете.Обележете го прилика со еден од нашите супериорен квалитет девојки крштевка фустани.Секој од нашите исклучително детални крштевка наметки и крштението фустани е внимателно направена за да стане семејство преданија, наменети да бидат споделени од генерации на негува бебе девојки.Без оглед на нејзината возраст, ќе се најде на повеќето комплетен избор на крштевањето наметки за бебе и деца, кои се направени само со најдобрите квалитетни материјали, во избор на традиционална, современа, или на повик стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бела крштевањето фустани за бебе девојки, бела чипка бебе облека, бела крштевка облека за бебе девојка,

100% Полиестер.Направен во САД.Вратоврска затворање.Суво Чистење Само 3 посебен бисер во центарот цвеќиња

3 laces околу уреденост на дното полите.Стил : 291307 Size : 36m、69m、912m Christening Gown појавување Чипка Хаубата included Floral

♔【ОДБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА】Дете Доенче Деца фенси cosplay тимови бебе момчиња 0 до 24 Месеци,ве Молиме обратете с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук,Сатен.Материјал : сат

БЕЗБЕДНО БЕЗ никаква стимулација на кожата на бебето.МЕКА Меки, лесни и против пролизгување единствен

Please wait...