0
clear
  • eSplanade - 7.5 Јагуар / Тигар - Месинг Врата се Справи | Насловна Оркестарот | Вратата Оркестарот | Вратата Повлечете | Вратата Додатоци | Врата се Справи со Сет од 2
  • -20%
  • -20%
eSplanade - 7.5 Јагуар / Тигар - Месинг Врата се Справи | Насловна Оркестарот | Вратата Оркестарот | Вратата Повлечете | Вратата Додатоци | Врата се Справи со Сет од 2

eSplanade - 7.5 Јагуар / Тигар - Месинг Врата се Справи | Насловна Оркестарот | Вратата Оркестарот | Вратата Повлечете

DEN 1078.80

Достапност
Достапно за нарачка

ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО СЛИКА ЗА ЗАВРТКА КРЕДИТИ И ВИЗУЕЛНИ АПРОКСИМАЦИЈА.Димензии(секој) тежина (и) : Должина : 2.На рачки на вратите биле прецизно направена со минута детали.За нега на : не се чисти со груби хемикалии.5 инчи ( 19 cm), тежина : 1100 game masters.5 инчи ( 6 цм) , со Ширина : 2 инчи ( 5 см) , Висина : 7.e Splanade доведува до вас нашата ексклузивна палета на Вратата на Сопствениците.Вратата Носители се суштински дел од вашиот Дом Оркестарот.Тие претставуваат голем дел од тоа како сакате вашиот дом да се погледне.Материјал : Месинг.Вашиот Врати ќе изгледа како самостојна стил изјава со овој прекрасен изглед на Врата со Носителите врежана дизајн на Jaguars/ Тигри направени со користење на 100% Месинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Заврши,се Потврди со ANSI Одделение 3 Една Врата Knob за внатрешни работи врати таму каде што push / pull фун

Монтажа хардвер е вклучена.Површинска монтажа на вратата прават лесно со дрвени завртки.Топла фалсифик

Тип : Врата се справи со постави .Материјал : не ' Рѓосувачки челик .Боја : Сребро.Количина : 1pc.Вратата се с

Панел Големина : 210mm(Должина); 48mm(Ширина) / 8.3*1.9 во Врата Дебелина : 35 До 50 Mm / 13.8 Да 19.7 во Центарот на Далечин

【Трајни Нерѓосувачки Челик】се Справи со сет изработени од високоцврстина, висока издржливост, цврст и

Тип : Handleset Врата Се Повлече.Материјал : Месинг.Крај : Pewter.Серија : Вилшир.Emtek, 86078, Вратата се Повлече, Вилш

Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Рѓа Отпорни, Трајни И Longworking Живот.Не Се Лизга Рачка, Удобно Ч

5 во, 100cm / 39.1 во, 180cm / 70.4 во, 120cm / 47 ● Користете ги овие црни хардвер за да ги красат кабинети или ажурирање

18inches (Front XSide), со еден пар на 95mm / 3.ЦентардаЦентар за Монтажа на Далечина : 420mm / 16.Монтажа Standoffs и Навој Fastener

Предмет Тип : Стакло Врамени Заклучување На Вратата.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Како на слика

При замена на рачка, треба да се измери растојанието помеѓу центарот до центарот на две справи со дупки

За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш.Се надевам дека еден убав д

Изработени од алуминиум.Црна мат површина изглед.Компатибилен со дрвени врати и армирано стакло врати.

★Спецификации : Прилагодлив Latch се вклопува 60mm или 70mm врата( 2 3 / 8 инчи или 2 3 / 4 инчи); Домашна врата заклу

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Тоалет Заклучување на Вратата Индикатор;Некои Одредува

● Со модерен стил и впечатливи бранеа заврши површина која обезбедува удобно допир чувства ● Ве молиме

● Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.Ве молим

【Вредност Пакет】 Еден пар на рачки, 1 x Хексадецимален клуч, 2 x Хексагонални штекер завртка, 2 x Долг наво

Влезната врата се справи со поставување солидна екипа цинк изградба.Ентериер вклучени.Богата Полиран (

(1)За влез заклучување и еден deadbolt заклучите копчињата се вклучени Вратата држела Вратата knob со заклучув

Ако големина и боја на овој производ не може да ги задоволи вашите потреби, можете да одат на нашата прод

Please wait...