0
clear
  • NYX Тенок Усна Лагер Молив -Nyx07 846 Tangerine
  • -20%
  • -20%
NYX Тенок Усна Лагер Молив -Nyx07 846 Tangerine

NYX Тенок Усна Лагер Молив -Nyx07 846 Tangerine

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

NYX Козметика, козметички Производи, Козметички Производи, За Усни и Очи и Лице.NYX убавина производи ги покрие широк спектар на козметиката и убавината предмети кои се многу популарни во целиот свет, познат и за тоа е високиот квалитет на производите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Усна лагер.Кадифена Мазна.Крем текстура.Цврсти доволно да се подготви прецизна линија.Лесно да се вклоп

Висока прецизност усна лагер за долготрајни дефиниција и богата, крем боја.На waxy текстура на овој долго

Обурн Интензивна ПортокалЦрвеникавоКафеава.Се применуваат директно на усните пред или по било M...

Пакување од 2 Cover Girl Outlast Smoothwear Lipliner, Кафе # 145 Обликот на вашите усни со боја која трае.Свиленмек молив гла

Преглед на вашите усни совршено со Прецизност Усна Лагер.Оваа силикониврз основа на лагер нуди оптимал

Направи твоите усни повеќе шармантен.Практичен и удобен шминка алатки за девојки.Одличен за почетницит

Моден шарм, ослободување усна боја, да се создаде свој уникатен шарм.Природно истакнува усна форма, ефек

Водоотпорен.Тест доказ.Произведено во Италија.Неsplintering.Уникатен квадратен облик за крајна контрола и к

Пакет Вклучувајќи 6 x усна лагер.Тоа е лесно да се носат, лесен за употреба, трајни, и може да ги задоволи в

Објектот Пакет Димензија : 0.7 инчи L x0.7 инчи W х5.6 инчи H Точка Пакет Тежина : 0.1 унци.Тип на производ : УБАВИН

Исклучително долго носење, водоотпорен формула глајд модели на усните.Transferдоказ, неfeathering носат.Се носа

Материјал : Хемиски Состав 12 Парчиња Eyeliner / Усна Моливи.Боја : Како На Слики Шоу.Дијаметар : околу 0.8 cm / 0.31

ДОЛГОТРАЈНИ УСНА ЛАГЕР : Антиfeathering усна лагер, формулиран за да ја креира и да ги дефинира вашите усни.Ли

Долго носење.Мазна формула.Отпорен на вода.Богата боја исплата.Живописни, неонски облоги формулирани в

Најчиста состојки^долготрајни^Високо пигментирани^Професионални и квалитетни^Не се тестирани на живот

Please wait...