0
clear
  • Делта Zeta - Боја се Менува Чаши - Ретро Стил (24 Унца, 4 по пакет)
  • -20%
  • -20%
Делта Zeta - Боја се Менува Чаши - Ретро Стил (24 Унца, 4 по пакет)

Делта Zeta - Боја се Менува Чаши - Ретро Стил (24 Унца, 4 по пакет)

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

24 Унца Боја Се Менува Чаши. 4 чаши, 4 Капаци и 4 Цевчиња/пакет.Кул Ретро Дизајн.Ја менува бојата кога се полни со мраз или ладни пијалаци.BPA Free.Земете го вашиот sorority дух на патот со нашите Боја се Менува Чаши.Нашиот 24 унца обновливи чаши се направени на магија!Секој еден ја менува бојата кога се полни со мраз или вашиот омилен ладни пијалоци.Арктикот промени на Малина Небото промени на Кобалт Citron промени на Смарагд се Зголеми промени на Корални Црвено Секој пакет содржи 4 чаши, 4 Капаци и 4 Цевчиња BPA Free.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа хартиените чаши е nontoxic, издржливи и безбедни.Идеален за Роденден, излети, семејството reunions и секојд

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Пакет од 8 хартија партија корист чаши која има течни до 9 и унци димензии на 3во дијаме

Ќе Добиете 100 Расположливиот Медицина Чаши Во Една Целосно Запечатена Пластична Ракав.Нашата медицина

Ви благодариме за изборот на Партијата Essentials!.Од dinnerware, прибор за јадење и чаши за serveware, Табела ги опфаќа

Пакет од 8 чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Малку страна на посетителите ќе одат банани кога ќе забележиш нивн

Идеални да се користи во рачно изработени занаетчиски одлуки, кујна, сликарство, лабораториски, шминка

Високо квалитетни пластични чаши : здрав чаши со sidewall сртови за дополнителна сила и не се лизга на зафат.

Храна Одделение Материјал : Нашиот тренер првенство направени од меки силиконски BPA, основни поени, PV, phth

Вклучени Иновации И Подобрувања : Стерлинг Бебе Првенство.Производител : Georg Jensen.Состав : Стерлинг Сребр

1 / 3 мерење првенство.Тој нуди опција за рецепт на одлуки потреби.Ова мерење првенство е направен од здра

★Уникатен глеѓ метал се справи со цвет дизајн ★Ова стакло чаши е совршен за на вашиот омилен чај, кафе,

Дизајн : Креативни ноктот стил го прави да се потопи во фестивалска атмосфера Удобно на допир, лесно да с

⇒ Совршен Кутија за Вашиот Бизнис ⇒ ОТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВ : Материјал : 300g triplex картичка хартија уверение.И

【BPA Free】Szeyuen е Јасно Пластични Чаши со Капаци се 100% храната на безбедни, BPA free, Направен од Висококвалитет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Одговара : 8oz 24oz чаши.Материјал : Пластични Влакна.Достапна во : 2 првенство и 4 првенство големини.Капаци

???? [СЕТ НА 18] : Овој пакет вклучува 8 Мерење на Чаши (1 / 16 првенство, 1 / 8 чаша, 1 / 4 шолја, 1 / 3 шолја, 1 / 2 чаша, 2 /

95, Со Дијаметар Од 2.CSFICTS бебе отворен првенство се направени од храна одделение силиконски, без мирис, BPA

4 инчи / 26 x 6 см, што одговара на 1216 унца чаши.Уникатен дизајн : овие Божиќ кафе ракавите се дизајнирани со

Нашиот гурмански пуканки чинии се најдобрите материјали за домашни театри, carnivals, саеми, училиште, спорт

Cup_Type Жешка.Capacity_Volume 8 мл.Материјали Хартија.Бои Multicolor.Патентирана хартија процес обезбедува одлична и

24 Унца Боја Се Менува Чаши 4 чаши, 4 Капаци и 4 Цевчиња / пакет.Кул Ретро Дизајн.Ја менува бојата кога се пол

Please wait...