0
clear
  • MAGID Roadmaster 5407 Goatskin Кожа TIG Заварување Glove - 8/M (1 ПР)
  • -20%
  • -20%
MAGID Roadmaster 5407 Goatskin Кожа TIG Заварување Glove - 8/M (1 ПР)

MAGID Roadmaster 5407 Goatskin Кожа TIG Заварување Glove - 8/M (1 ПР)

DEN 381.36

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум goatskin кожа обезбедува флексибилност, умешност и отпорност на триење.Сплит cowhide кожа манжетната се протега заштита на зглобовите и надлактицата.Gunn намалување на моделот се зголемува удобноста и умешност.Директно палецот е идеален за апликации кои бараат затворена зафат.На Magid Road Master 5407 Goatskin Кожа TIG Заварување Ракавица е направен од премиум goatskin кожа која обезбедува отпорност на триење, додека одржување на флексибилност за TIG заварување апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени од медицинскоодделение гум

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

10" x 21 / 4" Возачистрана (лева рака), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 3.500lb ос

За Бренд : Amesun е регистриран бренд во НАС,конкурентна цена со прилично добар квалитет.Ние нудиме сите ви

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

[ОБЈЕКТ ПРИМЕНА] : Ова е џек за слушалки замена за Xbox Една Елита контролер, ве молиме бидете сигурни дека

RPSTLxx M Remote Pro Серија Отворено Далечински Моќ Systems The RPSTLxx M Remote Pro серија надворешна сила.Пакет Тежина : 1005.0 ф

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

МОДЕРНИОТ СТИЛ : Полурамна планината карактеристики јасна faux кристал сенка и бела завршница.Со својот з

Дизајниран да им овозможи на автомобил тркала се вртат мирно и тивко.Помага во одржување на правилна ма

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Производ димензии, заврши, ра

Лесно прилагодување на ТВ висина 6 инчи Кога мислите дека вашиот ТВ е ниска или висока по инсталацијата,

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

Должина : 110cm / 43inch.Лепило и издржливи.Погоден за hemming и mending панталони, панталони, здолништа, завеси итн.Ши

Please wait...