0
clear
  • WARSUN Кујнски Нож Острилка 2-во-1 Работат Остар Нож Острат 4 Фаза Дијамант Навистина се Работи за Керамички и Челични Ножеви со Ножици Исечете Отпорни Ракавица MD101 Црна
  • -20%
  • -20%
WARSUN Кујнски Нож Острилка 2-во-1 Работат Остар Нож Острат 4 Фаза Дијамант Навистина се Работи за Керамички и Челични Ножеви со Ножици Исечете Отпорни Ракавица MD101 Црна

WARSUN Кујнски Нож Острилка 2-во-1 Работат Остар Нож Острат 4 Фаза Дијамант Навистина се Работи за Керамички и

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

【4 IN1 Нож Острат Систем】Со нашите неверојатна 3-слот систем, ние сме револуционизира уметноста на нож острат!1 дијамант острат род поправки и straightens оштетени ножеви пред 2 слот sharpens да се врати на својот V-форма.3 слот парична казна песни за чиста полски.Конечно, таму е ножици острат позиција. 【Лесен За Употреба】Притиснете надолу се со силата на дневни острат нож, и повлечете го наназад.Не притисни или да се повлече и назад.Забелешка : Со цел да се добие најдобар ефект од овој електричен нож острилка, да се повлече свој нож во една насока, што не може да помогнам и да се повлече и назад. 【Ергономски Дизајн】Не се лизга гумени база и ергономски се справи со донесе добар острат искуство.На дното на нож острилка има не се лизга гумени основи кои се спречи лизгање при користење.Убава сепак едноставен дизајн ќе изгледаат одлично во вашата кујна и ќе не однесе до достапен простор. 【Cut-Отпорни Ракавици Вклучени】Помогне да се заштитат себе си, кога ќе се острат.Нема повеќе несреќа склони и нож несреќи.да ви даде 100% внимателен острат искуство и сеопфатен безбедно заштита. 【Гаранција Услуга】Ние обезбеди 30-дневниот гаранција за парите назад и 12-месечна гаранција, и животниот век на техничка поддршка за да се обезбеди вашиот добар шопинг искуство, само купи со доверба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направен од целосна нерѓосувачки челик, многу издржливи & долготрајни.Safe се справи со дизајн, може да би

[Совршен Кујна Алатка] текстурата е во ред и не ја оштетува ножеви.Таа е идеална алатка за кујна...

Безбедност дизајн за заштита на вашите раце.Стабилна морон диск база & Не се лизга мат.Изработени од нер

Мултифункција : Со 4фаза нож острилка, може да се изостри со тап нож лесно и професионално.Три чекор остр

Овој дизајн овозможува конзистентни резултати во секое време.Повторете го три до пет пати.ЕФЕКТИВНА, БЕ

[Брзо Острат] Овој острат челик е брзо да се полирање, тоа е зашилен, и ефектот е видлив, дали ќе може да се

【4фаза нерѓосувачки челик брзина мелење】 Со нашите неверојатна 4слот систем, ние се револуционизира ум

【Широка Примена】Ова мелење камен може да мелење било сечилото таму, се тоа било кујнски нож во собата,

100% сосема нов и висок квалитет : Двојно страни острило.Мал број несакани за чакал груба острат и Голем бр

Волфрам челик за крупни острат и керамички прачки за фино острат.Дијамант прачки се агресивни доволно д

Направен од целосна нерѓосувачки челик, многу издржливи & долготрајни.Safe се справи со дизајн, може да би

Издржливи алуминиумско куќиште со волфрамово карбид ножеви.Компактен, лесен, нема да рѓа.Материјал : Ал

* Лесен за Употреба : без оглед Дали си во право или левак, на ергономски се справи ви овозможува да го нап

Ергономски острилка обезбедува удобен зафат, па нема потреба да се грижите за повреди предизвикани од с

Многу погоден за носење надвор за кампување или други активности на отворено.Хуманизирано се справи со

Направен од целосна нерѓосувачки челик, многу издржливи & долготрајни.Safe се справи со дизајн, може да би

Ви благодариме за вашето купување Лесен за Користење : Доста лесно да се помогне да се изостри вашиот но

❤ ергономски мека рачка дизајн ергономски цврсти СТОМАЧНИ пластична рачка, можете да остри кујнски но

На челична прачка парична казна површина финост е 40% повисоки од нормалните нож острилка, која го спречу

Please wait...