0
clear
  • DIAOD Висок Капацитет Облека Прашина Опфаќа Јакна Облечи Облека Складирање Торба Гардероба Плакарот Организатор (Боја : А, Големина : 60x90x30cm)
  • -20%
  • -20%
DIAOD Висок Капацитет Облека Прашина Опфаќа Јакна Облечи Облека Складирање Торба Гардероба Плакарот Организатор (Боја : А, Големина : 60x90x30cm)

DIAOD Висок Капацитет Облека Прашина Опфаќа Јакна Облечи Облека Складирање Торба Гардероба Плакарот Организатор

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мека, дише, прашина-доказ и moistures-доказ, облека висат на тоа, ниту набори ниту лесно да се држиме за прашина.Лесно да се преземе На : здрав патент дизајн, прашина маска е лесно да се земе во плакарот, и тоа е толку едноставно да се грижи за облека.На дебел материјал : Дебел материјал, мека и дише, водоотпорен материјал, може да се сместат кошули, костуми, палта, итн.материјал, проѕирни матирано текстура, перат.Лесно да се повлече патент, исклучителна материјал, фина изработка, издржливи.Име : Три-димензионални облека прашина cover Product Големина : 60 * 30 * 90 CM,60 * 30 * 110 CMFeatures : прашина / moistures доказ / анти-wrinkle Soft, дише, прашина-доказ и moistures-доказ, облека висат на тоа, ниту набори ниту лесно да се држиме за прашина.Лесно да се преземе На : здрав патент дизајн, прашина маска е лесно да се земе во плакарот, и тоа е толку едноставно да се грижи за облека.На дебел материјал : Дебел материјал, мека и дише, водоотпорен материјал, може да се сместат кошули, костуми, палта, итн.материјал, проѕирни матирано текстура, перат.Лесно да се повлече патент, исклучителна материјал, фина изработка, издржливи.Пакување : 1 x облека заштита торба Забелешка : Поради различни бои се прикажани со различни компјутери, вистинските бои може да биде малку поинаква од над сликата, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????Заштитник Облека, Торби : костим маска направена може целосно да се заштити вашата облека, целосно се

AIRGUGU Garmnet Кеси 24 x 48" и Лепило Куки за Виси Облеката Пакет.Пакетот вклучува : 24"x 48" Виси Облека торба10 Парчи

Направен од висок квалитет на PEVA материјал, водоотпорен, перат, лесни и издржливи во употреба.Со транспа

Овој дизајн на сушење рек прашина маска овозможува ефективно користење на сушење рек да биде бескрајно

Тоа е погоден за домаќинство, cloakroom, гардероба, перење home облека за складирање.Јасно прозорец со долг пат

Пакет Содржина : 3 Парчиња Не Ткаени Saree Капак.Материјал : НеПлетени, Боја : Црна,Дизајн : Дизни Мики Печати

Обновливи Ова складирање кутија е направен од носатотпорни материјали и може да се користи за долго вр

Име на производ : Тридимензионални облека прашина cover Size : 60*48*100cm, 60*48*120cm Purpose : продавница за облека, панта

2 ПАРЧИЊА PEVA Тридимензионални Dustproof Крпа Покрие Кеси Виси Организатор Складирање Торба Водоотпорен Одг

Homestrap Златна Brocade / Јамската Блуза опфаќа се одлични за организирање на вашите блузи.Homestrap Златна боја бл

"Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.Пакет содржина пакетот содр

40" Идеална должина за надвор од сезона облека, костуми, фустан, панталони, палта и слично Спречување на о

Тоа е исто така погоден за чување на накит, прстени, ѓердани, хардверски делови, дома поправка делови, ит

Јасно облека торба не содржат формалдехид и нема чуден мирис 【Име на производ】јасно облека, кеси, одго

Дизајниран со прикажување на прозорецот за оваа облека капак, тоа е многу лесен и брз за вас да се најде

【ПРЕДНОСТИ НА ВИСИ КЕСИ】 Вертикална виси прави облека веќе не навремено, изработка на облека повеќе мо

На задната страна на секоја јасно zippered облека маска е направена од дише неплетени ткаенини,лесни, но цвр

Големина : 31 x 22 x 9 см(12.2 x 8.7 x 3.5 инчи).Пакетот вклучува : 3 чевли складирање и кеси.Материјал:Полиестер.Лес

Големина : 60x30x90cm,60x 30x110cm,60x50x90cm,60x50x110cm.Задебелување материјал, дише, без мирис, и перат.Вертикален дизајн,

Please wait...