0
clear
  • 14 Инчен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон - Склоплива Телефон Екран Зголемувачот за Филм на Видео во Живо, Универзална Екран Засилувач за Сите паметен Телефон,
  • -20%
  • -20%
14 Инчен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон - Склоплива Телефон Екран Зголемувачот за Филм на Видео во Живо, Универзална Екран Засилувач за Сите паметен Телефон,

14 Инчен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон - Склоплива Телефон Екран Зголемувачот за Филм на Видео во Живо,

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ulta тенок кога укината, лесно се тоа каде и да одите!. - На зголемувачот со два дното на платите врз основа на помагање на прилагодување на агол на гледање кога висина не е доволно.Ќе уживате во филмови и видео записи на вашиот паметен телефон за да во потполност, во HD.[Голем Екран Прикажување на Искуство] Земе HD оптички зум технологија, и на екранот зголемувачот проширува вашиот екран во 2-3 пати неговата големина ефикасно.Тоа ќе ви овозможува да уживате во гледањето на 3 D&HD екрани. [Работи За Било кој Мобилен Телефон] Можете да се потпреме било која големина паметен телефон против застане и ќе проектот сликата на рефлексија plexiglass.Оваа 14 инчен телефон зголемувачот има надгради за големината и чистотата на зголемена леќа, и може да се доживее поголема слика.Нова Надградена Верзија паметен Телефон Екран Зголемувачот Ако често сте гледање на видеа или филмови, понекогаш може да се чувствуваат дека гледањето филмови на мал екран не е пријатно доволно. [Најдобри Празник Подароци Избор] Овој екран зголемувачот е совршена техника подарок за постари лица, деца, филм љубовници.Ќе доживее 3 D визуелен уживање како во приватниот театар.Или тие можат да треба да се задржи на гледање на далечина од паметен телефон за да ја заштитат нивната визуелна. [Вашиот Приватен Театар] исклучување на затворен светла и да го користите телефонот засилувач за гледање филмови во темна околина.Ако членови на семејството имаат стари лица и деца, тие може да е тешко да се види на мобилен телефон е мал екран, поради нивната лоша вид. [Преносни Количка за Дизајн] екранот зголемувачот користи за складирање-тип виткање дизајн. - Од областа на телефон држачот се поставува на анти-лизга силикони мат да го заштитите вашиот телефон од лизгање надвор додека гледа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени од медицинскоодделение гум

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Si

Тешкидолжност нервира ТВ планината добро изградена на висок квалитет на метал, одговара на повеќето 2655

????【 Супер Луксузен Диносаурустематските Печење 43 Компјутери Set 】— Диносаурус во облик cookie секачи може

Компатибилен Уред : Nofeda Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла да се Види,Без уред вклучени.Дв

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за

Максимална безбедност портата наменета за врвот на скали, но тоа е одлична за сите области.Една рака опе

10" x 21 / 4" Возачистрана (лева рака), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 3.500lb ос

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Излез : 19.5 V ~ 3.34 НА ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60 Hz.Конектор : 7.4 мм * 5.0 mm Круг совет (Се Внимателно!!!Проверете Конек

Вкупна Должина : 20mm / 0.79"; Род Кол : 2mm / 0.08"; Раководител Кол : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Нок

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

Please wait...