0
clear
  • ЈОГА DESIGN LAB | Кривата Јога Мат | Hourglass Дизајн, Слобода да се Водат вашите Граници | Идеален за Жешка Јога, Моќ, Bikram, Ashtanga, Пот | Студио за Квалитет | Вклучува Носење на Рак?
  • -20%
  • -20%
ЈОГА DESIGN LAB | Кривата Јога Мат | Hourglass Дизајн, Слобода да се Водат вашите Граници | Идеален за Жешка Јога, Моќ, Bikram, Ashtanga, Пот | Студио за Квалитет | Вклучува Носење на Рак?

ЈОГА DESIGN LAB | Кривата Јога Мат | Hourglass Дизајн, Слобода да се Водат вашите Граници | Идеален за Жешка Јога,

DEN 2832.00

Достапност
Достапно за нарачка

КРИВАТА МАТ : Пракса надвор од кутијата!Нашите Крива Мат е уникатен hourglass дизајн е направен да одговара на обликот на човечкото тело, ви дава слобода да се водат вашите граници.ПОПУСТ ЈОГА SET / КОМПЛЕТ ПОНУДИ : Купат две или повеќе YDL производи и да добијат 10% или повеќе исклучување на својата цел.Скролувајте надолу за да Промоции одделението за кодови.ЗЕМЈАТА СВЕСНА : Рециклирани МИЛЕНИЧЕ микрофибер горниот слој е направен со користење на 19 пластични шишиња.База слој е направен со одржлив, не-иан природно дрво, гума.Сите наши убави дизајни се печатени со водата базирани на бои.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Ние препорачуваме миењето да го продолжи животот на вашиот мат.Ако одлучите да се машина за миење, ве молиме да го стори тоа на нежен циклус и висат да се исуши подалеку од директна сончева светлина.ПРО СОВЕТ : За оптимална контрола, лесно spritz вашиот мат со вода пред вежбање.Пот, исто така, ќе ви помогне да се придржуваат до мат.Носење на рака вклучени со сите Јога Дизајн Лаб душеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

Општо : Погоден за училница и семејни активности, како и активности на отворено како што кампување, рибо

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би

◆Чистење оваа вежба мат е повеќе од лесно само избришете ја со сапун вода и исплакнете под вода.Каракте

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, ј

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години

25 ВО / 183×61 X 0.Материјал : јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, 100% Не се Токсични, Не ЕВА, Б

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

Please wait...