0
clear
  • Божиќна Свеќа Носителот, Матирано Борови Шишарки Свеќа Прстени со Светилник Декоративни Црвени Бобинки Burlap Лак, Празник Свеќи се Залагаме за Божиќ трпезарија Деко
  • -20%
  • -20%
Божиќна Свеќа Носителот, Матирано Борови Шишарки Свеќа Прстени со Светилник Декоративни Црвени Бобинки Burlap Лак, Празник Свеќи се Залагаме за Божиќ трпезарија Деко

Божиќна Свеќа Носителот, Матирано Борови Шишарки Свеќа Прстени со Светилник Декоративни Црвени Бобинки Burlap Лак,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Имаат среќен Божиќ и среќна Нова Година !.Секој Свеќи стап може да се вклопат свеќа до 1.Ставете ја вашата свеќа светлина на свеќа носителот на светлина до собата!.Симпатична подарок идеи за Божиќ сезона.Спецификација : Големина : Свеќа носителот имаат дијаметар од 17cm/6.

Спецификацијата

Size:
Candle holder have a diameter of 17cm/6.7inchx8cm/3.1inch. Each Candles stick can fit a candle up to 1.7 inches in diameter. Element

Со стоката дадена додека купуваат

Доаѓањето Венци Централен Оркестарот Направени од добри квалитетни материјали, на свеќник може да ви о

АНТИЧКИ И ПРИВЛЕЧНОСТ : гроздобер birdcage дизајн, антички потресени црна / крем заврши, ова свеќа носителот

Тоа е погоден за чај восок, flameless свеќи и посветен свеќи.Тоа е погоден за чај восок, flameless свеќи и посветен

Осветлување на дедо мраз патот Со својот метал фенер во рака, Whitey е подготвен да го осветли патот за дедо

Please wait...