0
clear
  • DFGMPydtd Пот Бендови, Крпа Headband Мода Sweatbands Спортски Headband Мека Органски Памук Отворено Главата Пот Бенд за Мажи и Жени, Јога (Боја : Сива)
  • -20%
  • -20%
DFGMPydtd Пот Бендови, Крпа Headband Мода Sweatbands Спортски Headband Мека Органски Памук Отворено Главата Пот Бенд за Мажи и Жени, Јога (Боја : Сива)

DFGMPydtd Пот Бендови, Крпа Headband Мода Sweatbands Спортски Headband Мека Органски Памук Отворено Главата Пот

DEN 496.56

Достапност
Достапно за нарачка

★Лесно да се носат и разноврсна : мажите е headband е пораби на задната страна на headband, што ќе ви овозможи да носат мажите headband без knotting; тоа е многу удобен за носење. ★Удобно и дише : Тоа е внимателно дизајниран со дише ткаенина и дише, пот-абсорбента и влага-доказ за цртање. ★Лесно може да го замени.Мешавината влакна има карактеристики на брзо сушење на кожата-пријателски и не-иритирачки. ★Добра еластичност : Висока еластичност, пот headband може да се протегала лесно да ги задоволат вашите потреби. ★Не се лизга силикони : да може ефективно да го спречите олабавување, исто така, има ефект на влага wicking, и подобро анти-пот бенд.Големина : 20cm Product : Спортски headband Application : трчање, јаже скокнеш, кошарка, итн.Боја : црна, сива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Едноставна и симпатична да се оди со било облека.Одлично за работа, јога, пешачење, прави / отстранување

Тоа е супер удобно никогаш не боли, зад ушите како и повеќето headbands дури и ќе се носат целиот ден во густа

100% Рачно Изработени Пердув Fascinator Headband.Headband е многу мала тежина и не се лизга надолу исклучување на челот

Косата лакови димензии : должина 4.5 инчен ширина од 1,5 инчи , headband ширина 0.6 инч.Пакување : 12pcs,1pcs секоја бој

Ве молиме да ги исклучите додатокот пред да се земе вежби.Одржување : ве Молиме обидете се да не нека дод

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

★Свадба headpieces за невестата и пратилки се направени од Легура Жица,Бисер,Цвет 2 боби иглички и 1 лента за

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

【Удобен Материјал】Овие венчиња се направени со мека само се лизга во текот на било кој стил и да се нап

Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Количина : Пакет на 25pcs со 25different бои

Совршен Роденден Украси Собата : "РОДЕНДЕН КРАЛИЦАТА" sash + кристал тиара.Роденден Кралицата Sash : Роденден

[Size] : 25cm (9.85 во) x 10cm(3.94 во), плочка големина на јачината на звукот големина [Материјал] : Направена од поли

Кристал шеф круни се направени од издржлив тешко легура и висок квалитет на кристал.Легура е со дијаман

Едноставна и симпатична да се оди со било облека.Одлично за работа, јога, пешачење, прави / отстранување

Роденден круна тиара материјал : 100% екопријателски алуминиумски + сјајна сребрена и розова кристали & rhin

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Рачно изработени со деликатна кристали, вештачки цвеќиња, метален лист и издржливи жица · Веруваат ни з

Please wait...