0
clear
  • Задача Алатки T24323 Двојно Flute Флеш Трим Рутер Малку со 1/4-Инчен месо тело, 1/2-Инчен страна 1/2-Инчен Карбид Висина, 1/2-Инчен Имајќи
  • -20%
  • -20%
Задача Алатки T24323 Двојно Flute Флеш Трим Рутер Малку со 1/4-Инчен месо тело, 1/2-Инчен страна 1/2-Инчен Карбид Висина, 1/2-Инчен Имајќи

Задача Алатки T24323 Двојно Flute Флеш Трим Рутер Малку со 1/4-Инчен месо тело, 1/2-Инчен страна 1/2-Инчен Карбид

DEN 462.48

Достапност
Достапно за нарачка

Флеш се намали рутер малку со 1/4-инчен топлина третира, челик, прекалени месо тело; двојно flute за брзо минува.Динамички избалансирани до 24,000 RPM за намалување на вибрации и провизиите.Не-стап во прав грб заврши намалува триењето и смола start-up за да се заштити од корозија.Премиум квалитет Супер Казна Жито Волфрам Карбид за исклучително мазна завршница.Големина : 1/2-инчен дијаметар од 1/2-инчен карбид висина; 1/2-инчен имајќи.Опис на производот Задача Алатки T24323 Флеш Трим Рутер Малку со 1/4-Инчен месо тело, 1/2-Инчен страна 1/2-Инчен Карбид Висина, 1/2-Инчен Лого Од Производител се Обезбеди лесна трим брзо и непречено со овој рутер малку од Задача Tools.Оваа флеш трим рутер малку (модел T24323) има 1/4-инчен топлина третира, челик, прекалени месо тело со двојна flute дизајн за брзо минува.Тоа мерки 1/2 Инч во дијаметар со 1/2-Инчен карбид висина (со 1/2-инчен имајќи).Малку е супер казна жито волфрам карбид изградба обезбедува непречено и брзо сечење, дури и преку потешко шумата.Задача Алатки рутер битови се на динамички избалансирани до 24,000 RPM, и тие функција прецизни лежишта за да се намали топлина и вибрации, а мелење толеранција надолу до 50 microns за конзистентни резултати и не-стап во прав грб за да се намали триењето и спречување на ' рѓа.Задача Алатки специјализира во пет категории на производи моќ алатка додатоци, рачни алатки, абразиви, и worksite додатоци-да се обезбеди сеопфатна производи и решенија кои ги исполнуваат барањата на професионални изведувачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени од медицинскоодделение гум

Излез : 19.5 V ~ 3.34 НА ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60 Hz.Конектор : 7.4 мм * 5.0 mm Круг совет (Се Внимателно!!!Проверете Конек

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

ЗОШТО ИНФРАЦРВЕНА СВЕТЛИНА?Црвено светло уреди се постигне повисоко ниво на мускулното ткиво да се про

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Дизајниран да им овозможи на автомобил тркала се вртат мирно и тивко.Помага во одржување на правилна ма

може да се користи како внатрешен милениче дома или складиште за отпадоци кутија.класичен мебел decór пој

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Si

【Надгради HD Дисплеј】Големи димензии, обезбедување на 4 K HD висока резолуција на слики, светла збогатен

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26 /

360 степени VIEW – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Благодарение на нашите trifold огледало, ќе биде

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за

Ulta тенок кога укината, лесно се тоа каде и да одите! На зголемувачот со два дното на платите врз основа н

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

Ја спречува жител на нозе од лизгање исклучување footre.New ez клип токи и ремени поедноставување на прилогот

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

Врски безбедно околу телото (не necks!).Екопријателски мека и водоотпорен материјал.Дамка отпорни, отпорни

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

МОДЕРНИОТ СТИЛ : Полурамна планината карактеристики јасна faux кристал сенка и бела завршница.Со својот з

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Please wait...