0
clear
  • 1Pcs 41cm/16Inch Смола Чанта Торба на Менувачот,рачна ташна Декорација Синџир,за Торба DIY Кеси Додатоци(Розева)
  • -20%
  • -20%
1Pcs 41cm/16Inch Смола Чанта Торба на Менувачот,рачна ташна Декорација Синџир,за Торба DIY Кеси Додатоци(Розева)

1Pcs 41cm/16Inch Смола Чанта Торба на Менувачот,рачна ташна Декорација Синџир,за Торба DIY Кеси Додатоци(Розева)

DEN 299.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : За 41cm/16 Inch во вкупна должина (со тока);Боја : Розева.Високо Квалитетен Материјал : Направен од смола и метални прстени.Смола материјал не е лесно да се прекине и лесен за чистење.Лесен за Користење : Тоа доаѓа со 2 златни прстени,може директно да ја прикачите на чанта.Овие можат да се применат како убава и практични подароци за вашите семејства, жена и секој.Смола торба справи со рака ќе одговара секој вашиот сакан чанти, чанта, крстот тело торби; тоа не е само за на рака, но исто така и симпатична торба шарм за декорација.Пакетот вклучува : 1 x Чанта синџири.Имајте на ум дека слабо мирис се природни и уникатни за секоја точка и наскоро ќе исчезнат со употреба.Монтажни синџир на рака, која се состои од подеднакво големина овална линкови и мазна смола и метал clasps.Овој синџир на рака е наменета за сите големина кеси, purses, клапи,DIY торба, пратеник или слични торби.Можете дури и може да се користат синџири да DIY свој занаети, со додавање на повеќе модерни елементи.Бојата може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

⊙ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен со hight и квалитетни алуминиумски легури, силни и издржливи.Мул

Висококвалитетни Материјали : Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, со удобно ра

Голема додатоци за DIY рачно изработени торба.Сосема нов и висок квалитет.замена синџир за вашата торба.Т

Затворач затворање ❤Прилагодлива должина Големина : 29"~53", 1.5" (инчи) широк со приближна дебелина од 0,1" ❤

Производ : Го Заклучува Затворач.Пакетот вклучува : Пакување од 2 торба затворање.Чанта Затворач Големин

Ќе добиете : ќе добиете 2 парчиња бисер чанта синџир рака замена.Бисер мушка дијаметар : 0.39 инчен(10мм).Дов

Пакет Содржина : ќе добиете 3 торба рамен синџири со 2 легура слајд кука токи во 3 различни должини, мерење

47" Замена Чанта Синџир Ремени за crossbody кеси, рамо чанти, спојки, паричници и сл.Чанта Замена на Рака или Сп

58 / 120cm Чанта Рака Метални Синџир СТП Кожна Торба за на Рака DIY Замена Торба Синџир за Чанта Торба Жените Т

Ширина 3 мм.Должина 120 cm.Тежина 23 г.Веригата е составена од интересно изработено претходно биле вклучени.

УНИВЕРЗАЛНА Замена Прилагодливи кожа за на рамо, рака за вашата сите видови кеси како што:Лаптоп / ком

【Пакет Содржина】1pack X Црното Ширина : 120mm / 4.72 инчен; Дебелина : 4mm; Дупка Големина : 4mm 【Материјал】Висок к

вртливата куки за чанта шарм, торба за на рака / справи, keychain, занает проект, итн.Материјал : Цинк Легура.

Изберете големина и боја.Дијаметар : 15mm, 18mm, 20mm, 22mm / Пост должина од 14mm.Пакување од 50 Овие позлатен челик

Материјал : Железо.ПРОИЗВОД КОНСТРУКЦИЈА : дебелина линк синџир, две hummer поврзување на двете страни,Напр

58 / 120cm Чанта Рака Метални Синџир СТП Кожна Торба за на Рака DIY Замена Торба Синџир за Чанта Торба Жените Т

6 мм), 1pc; Чанта Рамка Рачка : 2.Широка Употреба : Идеален за чанта, паричник, торба, хеклани монета торба, мо

♦【Пакет Содржина】X 2 парчиња Интегрален СТП Кожа Овална Торба Дното Влошки ♦【Димензии】Должина : 220mm /

Оваа чанта затворач е идеален за чанта, паричник, торба, која може да се користи широко во дневник живот.

* Материјал : Железо Боја : Бронза,светлина злато,сребро Одговара за : Кеси, Чанта, Чанта, монета чанта,Ра

Пакетот Вклучува : Три различни бои на срцето пресврт брави, 1set / боја.Големина : 4.6x5.75x0.7cm.Тоа е најдобриот

вртливата куки за чанта шарм, торба за на рака / справи, keychain, занает проект, итн.Материјал : Цинк Легура.

Материјал : Направен од Висок квалитет на СТП кожа, површината е мазна, удобно да го допре.Големина : 25cm(9.8

Please wait...