0
clear
  • Petunia Pickle Дното | Бебе Снек Носителот & Pacifier Носителот | Изолирани Снек Торбичка & Обновливи | Стилски Снек Носителот | Совршен Дизни Подарок - Љубов Мики Маус | Дизни Бе?
  • -20%
  • -20%
Petunia Pickle Дното | Бебе Снек Носителот & Pacifier Носителот | Изолирани Снек Торбичка & Обновливи | Стилски Снек Носителот | Совршен Дизни Подарок - Љубов Мики Маус | Дизни Бе?

Petunia Pickle Дното | Бебе Снек Носителот & Pacifier Носителот | Изолирани Снек Торбичка & Обновливи | Стилски

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за вршење на мали закуски или pacifiers.Изолирани внатрешни работи со избрише - во можност, PEVA обвивка.Snap на друг торба или шетач, носат сами или во поголема торба.Лесен и машина - перат.Се качат на секој излет со доверба со овие снек кеси лесно на дофат на раката.Дали nibble за малку еден, или за вас, нашите умен тркалаат врвот Снек Торба е изолирана, машина перат, и едноставно да се прикачи на некоја кеса или шетач, или носат сами.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Neoprene.Оваа торба е се користат за бебе шетач, може да објави вашите раце.Може да се стави бебе шише млеко,

И надворешноста на чување торба е дизајниран за удобно да го евидентираат датумот, времето и обемот на м

Безбеден производ : направен од BPAfree и Phthalateслободни материјали.Изолирани бебе шише tote држи млеко соврше

Градите се потоплите е мека и свитлива, многу преносни и лесен за чување.Ви благодариме!.8 во Пакет Тежин

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ГОЛЕМА КУЛ ЕФЕКТ Тоа што користи висока густина густа пена за изолација за да се осигура вашата предмет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еден копче за брзо топло млеко, прецизни microcomputer контрола на температура, со користење на PTC ефикасно гре

Печати на враќање превозот етикета.Browns Конвертибилна Шише Tote држи до четири шишиња; дизајниран за вашио

Исклучителен дизајн со супер рафинирани крои, имаат убав допирање и.индивидуално шише млеко складирање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Водоотпорен & Lightweight Attractive Камелија Шема Изолирани Мали Pocket Detachable Тока & Дебели Рака На Рака.Димензија : 18

1 * Кулер Торба 1 * Рамо strap1 * Contoured Ice Pack.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...