0
clear
  • Sleeve Продолжување Бар Широко се Користи 145mm Посветен Шрафцигер Продолжување на Лентата за Брзо Ослободување Црна
  • -20%
  • -20%
Sleeve Продолжување Бар Широко се Користи 145mm Посветен Шрафцигер Продолжување на Лентата за Брзо Ослободување Црна

Sleeve Продолжување Бар Широко се Користи 145mm Посветен Шрафцигер Продолжување на Лентата за Брзо Ослободување

DEN 1317.60

Достапност
Достапно за нарачка

И исклучителна долго продолжување на 145mm го прави тоа разноврсна и лесен за употреба.Оваа екстензија род спречува од паѓање лесно, бидејќи на своите заклучување на уредот на интерфејс.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Спецификации : На заклучување на уредот на интерфејс спречува тоа од паѓање лесно.5 х 1,5 см х 1,5 см/5.Изработена од јаглероден челик материјал, тоа е многу издржливи во употреба.Таа е погодна за сите електрични дупчалки и приклучок за клучеви, со магнетни главата, што може да биде брзо поврзана со 1/4" хексагонална месо тело битови и чашката.)Месо тело со Дијаметар : 0.Оваа екстензија прачка ќе имаат голема цврстина и висок вртежен момент преку својата исклучителна и висок квалитет на изработка.Одликувајќи се со исклучителна долго продолжување на 145mm, тоа е разноврсна и лесен за употреба.Тоа е компатибилен со сите електрични дупчалки и приклучок за клучеви, со магнетни главата, што може да биде брзо поврзана со 1/4" хексагонална месо тело битови и чашката.и тоа ќе биде особено погоден за електрични дупчалки да завртка завртки во тесен средина, поради неговата rotatable функција.Она што го прави особено погоден за електрични дупчалки да завртка завртки во тесен средина е rotatable функција.Тоа има заклучување на уредот на интерфејс, што го спречи од паѓање лесно.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Карактеристики : Со rotatable функција, што е особено погоден за електрични дупчалки да завртка завртки во тесен средина.Има исклучителна и висок квалитет на изработка, таа има висока цврстина и висок вртежен момент.тоа има заклучување на уредот на интерфејс, што го спречи од паѓање лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Голема брзина, влажни употреба само, што се користат за CNC машини / рутер машини.Лесно внесување на текс

Please wait...