0
clear
  • Guomao PS Премести се Справи со Лизгачот Двојно Седиште Полначот PS4VR Посветен Двојно Полнење PS3 Полначот База Игра Периферија
  • -20%
  • -20%
Guomao PS Премести се Справи со Лизгачот Двојно Седиште Полначот PS4VR Посветен Двојно Полнење PS3 Полначот База Игра Периферија

Guomao PS Премести се Справи со Лизгачот Двојно Седиште Полначот PS4VR Посветен Двојно Полнење PS3 Полначот База

DEN 537.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Високо Чувствителни】 Мобилни Игра Контролори се направени со посебни метални сензор и лесно да се примени на вашиот телефон, Чувствителен bottons ви помогне уживајте во вашата игра подобро. 【Против Пролизгување Дизајн】 Изграден во анти-лизга мат го прави постабилен на вашиот телефон додека играте, кои ќе ви помогнат да уживате во подобра игра искуство. 【Игра Контролер】Победник Победник пилешко вечера!Купи оваа предизвикувачи да се игра играта за поголема шанса за победа.Таа работи усовршување на цел и отпуштање, и ќе ви овозможи да јадете пилешко лесно. 【Широк Compatability】Овие Мобилни игра PUBG предизвикувачи поддршка речиси игри на Андроид или IOS телефон, и нашите мобилни игра предизвикувачи се совршено компатибилни за снимање игри. 【Едноставна Операција】Ќе може истовремено да се движат, пак, се стремите и пука со помош на индексот на прстите да притиснете на копчињата, која може да се елиминира проблеми со кои користат палците само да се направи на сите операции.Со овие предизвикувачи за PUBG (Лево за да се Стремите, Право да пука), тоа е многу полесно за вас да се стремите и пука на целта.Можете да нокаутирам повеќе личности.Интерфејс : мини USBItem Бр. : TP3-417 Model : TP3-417 Output параметри : 5 Charging струја : 1000 Input параметри : 5v1 AType : двоен седиште полнач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шарени Двојно Полнење Стојат Справи со Седиште Полнач за PS4 Безжична Игра Контролер.Игра машина додатоц

Мултифункционален Дизајн за Редовно PS4 / PS4 Тенок / PS4 Про Конзола : Ладење Каже збогум на USB dongles која трае

По целосно наполнета, тоа може да обезбеди 710 часови на играње време.Професионална изработка, стабилни п

0 пренос интерфејси.PS5 Двојна Полначот Тоа обвиненија две PS5 двојна смисла контролори во исто време.Тоа

Тоа е направен од високо квалитетен материјал, кој е и сигурен 4800 m Ah батерија пакет контролер за полнење

Тоа е кратен апарат дизајниран за контролер, кој е едноставен и лесен за употреба.Кратен апарат со LED инд

Врската меѓу контролорот и полнење на база не бараат комплицирана кабли.Полнење стојат минимизира прос

Оптоварување на батерија во вашиот контролорот пред да наплаќаат за тоа.Замена полнење кабел за 360 безж

SERVICE : Ако имате било какви прашања во врска со овој цвет headband, можете да не контактирате преку емаил и ни

3 во 1 Држачи за Полнење Dock Станица Стојат + Ладење Фанови + 3 USB Хабови за Playstation PS4 Про 1 Телото е направено

PS5 Контролер Полначот Станица Тоа држи вашиот контролер наплаќа и тоа го прави да изгледа чисто.Ова ќе б

Може да се користи за полнење за 360 страна на полнење кабел.Тоа е направен од високо квалитетен материја

【 Дизајниран за PS5】:Dieses Produkt wurde speziell für den Play Station 5 Контролер entwickelt und optimiert 【Schnelle Lade】:Dieses schnelle PS5 про Ко

¡ïIt може да се наплаќаат до две PS3 контролори во исто време ¡ïConnecting кабел, исто така, ќе овозможи полнење

Овој адаптер се компатибилни со Fairywill полнење електрични четки за заби и водата flossers.Погоден за сите мод

1.USB Конектор за Кабел за Нинтендо Дс 2.Лесен и компактен дизајн 3.Лесно да ја полните вашата Nintendo Ds литиум

【Висока Ефикасност】Брзо полнење двојна полнач за PS5 контролер.Производ ефикасност до 99% 【USB Интерфејс

Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работ

【ПОЛНАЧ ЗА PS5 КОНТРОЛЕР】 Овој полнач е погоден за PS5 игра контролер 【ФАКУЛТАТИВНА БОЈА】 Постојат 2 бој

Compatiable : Совршена замена и резервни батерии за wii remote controller.Не одговара за "Реагира", "Nyko" и "Energizer" полнач.Ве

Ви овозможува да се зголеми вашиот работниот простор и одржување на чиста и организирана работна површ

Оптоварување на батерија во вашиот контролорот пред да наплаќаат за тоа.Замена полнење кабел за 360 безж

4x41mm Package Вклучува : 1 x Електрична Четка за заби Полначот case1x usb кабел.Во овој случај, полнење предложи пер

【За PS5】На полнење застане е имено наменета за PS5 безжичен контролер, неопходност додаток за џојстик...

Производот се користи ергономски дизајн, и својот изглед се едноставни и стилски преку занает од страна

Полнење на обвинителна Клупа За PS Move КонтролерPowered by биде домаќин на USB интерфејс.Полнење на обвинителна

[Безбедност Смарт Чип во прилог, тоа е, исто така, сигурен и стабилен ps5 Полнач, погоден за ps5 гејмери, не т

★【Производ Компатибилен】 : Компатибилен со Nintendo DS НСД и Game Boy Advance GBA SP; НЕ се компатибилни со Nintendo DS Lite И

Висококвалитетни материјали : Овој производ е направен од висококвалитетна ABS материјал, што го прави и

Please wait...