0
clear
  • Looney Песни Брзо се Соочи со Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси
  • -20%
  • -20%
Looney Песни Брзо се Соочи со Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Looney Песни Брзо се Соочи со Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

DEN 1538.40

Достапност
Достапно за нарачка

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Нашата шарм приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Шармот е околу 0.6" (15mm) во должина.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Looney Песни Основни производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.LOONEY ПЕСНИ и сите поврзани со ликови и елементи & Ворнер Брос (warner bros Entertainment Inc. (s19).На Графика и Повеќе информации за производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Големина : 145mm.Материјал : Акрил.Боја : КАКО на Сликата.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Телефон Синџир(само с

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

Официјално лиценцирани Madoka Magica Mami Видиме Шарм со Голема Источна Забава!.Симпатична дизајн, изборот и ог

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Pefect Подарок : Ова beaded телефон шарм е како една прекрасна симпатична дневен додаток, може да ги испратите

Спецификации : Главен Материјал : природни камења ахат, аметист,ite, тиркизна Боја : Секоја боја на камен е

НАЈДОБРИ : сјајна телефон случај не само што е добар избор за секојдневно се облекуваат, но, исто така, на

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клу

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Состојба : Нова.Големина : 34cm.Материјал : Акрил.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Мобилен Телефон Ремени.Пакет

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Please wait...