0
clear
  • 20 Секси Парчиња Чипка во Облик на Маскарада Маски Дванаесет Констелација Маска најголемиот Дел Црна Чипка Маска Жените Венецијански Маски за Лице Топката, Оформув
  • -20%
  • -20%
20 Секси Парчиња Чипка во Облик на Маскарада Маски Дванаесет Констелација Маска најголемиот Дел Црна Чипка Маска Жените Венецијански Маски за Лице Топката, Оформув

20 Секси Парчиња Чипка во Облик на Маскарада Маски Дванаесет Констелација Маска најголемиот Дел Црна Чипка Маска

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Различни стилови : На производи се во 20 различни стилови,содржи 12 соѕвездија и 8 цветни дезени,секој од маската е уникатна, некои се секси, некои се домот, може да поднесе жалба до различни видови на костим потреби, направи секој посебен и таинствен.Издржлив материјал : Изработени од полиестер ткаенини,со фина изработка, деликатна и симпатична, доаѓа со црна лента, бендови за носење лесно.Нашите маскарада маска форма е фиксна, издржливи, во облик на долготрајни не-деформација.Една големина одговара на повеќето луѓе : црна маскарада маска е опремен со црна лента на бендот за лесна за носење, погодно за вас да прилагодување според вашиот лицето форма.Мистериозна и елегантен : Класичен и прекрасна чипка се маскира маска изгледа таинствен и елегантен, носат атрактивни чипка маска со прилично матурска облека, ќе го прави да биде во фокусот дама на партии.Широк користи : Идеален за карневал, пантомимичари, топки, ноќни клубови, ноќта на Вештерките партија, cosplay, може да се користи како подарок испраќање на вашето семејство, пријатели и љубовник.Материјал : полиестер ткаенини.Боја : црна.Количина : 20 парчиња.Стилови : Содржи 12 соѕвездија и 8 цветни дезени.Карактеристики : .Материјал : полиестер ткаенини Боја : црна Количина : 20 pieces Styles : Содржи 12 соѕвездија и 8 цветни дезени.Можеби има малку смрдеата кога прв отворен поради функција на нов материјал, за подобро да се носи искуство, препорачливо е да воздух надвор или чистење пред првата употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете лесно може да се стави во вашата торба или џеб.Навистина да се постигне и канализација и заштита

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие.На полиестер ткаенини е мека и свиленкаста.Тоа не

12 инчен Високи, 4.75 инчен Широк, од 1,5 инчи Длабоки.Страна Направена Од Albesia Дрво од страна на Индонезиски

Материјал : 100% Полиестер, лесни и дише,супер меки и удобни.Опремен Со Два Активиран Јаглерод Филтри Со За

Ви благодариме за вашата поддршка! ♫☂ЗДРАВА ДИШЕЊЕ : Facemask ќе ви помогне да дишат во еден почист, поздрав

Уникатен дизајн преглед : Користете го нашиот страшно, но симпатична ноќта на Вештерките украси.Ова е но

Потпишан од страна на уметникот.На furrowed челото, droopy устата и извртени усна карактеризираат оваа комична

★ Материјал : 100% Полиестер, супер меки и дише, перат и еднократно ★ Една Големина Одговара на Повеќето Л

Нашите handcarved Злато и Сребро Буда Маски се handcarved за нас од нашите врвни мајстори во Бали.Нашите Буда Маск

Автентични : оригинална NOVICA фер трговија производ во Асоцијација со National Geographic.Заверена : доаѓа со офици

Дрвената рамка.Рака Врежан Контрастни бои и исклучителна детали.Одлично за било какви Племенски или Tiki

МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ Нашите дише лицето маска е направена од 3 слоеви на мека и лесна полиестер и памук з

Реални изгледот ,Една Големина одговара на Сите.Изработени од 100% природен латекс, животната средина и н

Дрвената рамка.Прекрасни Дрвени Африкански Маска Ѕид Виси Страна Направена Од Страна На Квалификувани

Големина : 78" X 57" / 200cm X145cm.Голема Големина За Вашата Внатрешна / Надворешна Активности.Материјал : Направ

19 инчи висок, 5 инчи, широк и 2 инчи длабоки.РакаНасликани.Handcarved од страна на Квалификувани Занаетчии.Зби

метал.Увезени.Златен метал висок квалитет на Венецијанскиот Карневал Мачка Маска.Сваровски Кристали н

☛Големина : Прибл 9.25*10.23 инч ☛Категорија : разни опции ☛Материјал : целулоза и хартија...

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : маска со висок квалитет тешко пластика, нетоксични, без мирис кој ви помага д

Прилагодливи earloop ремени затворање 2 PLY (значи 2 слоеви) + 1 ФИЛТЕР ЏЕБ СЛОЈ (Филтер листови НЕ се ВКЛУЧЕНИ)

Големина : 15.75" H x 6.25" W x 2" D Автентични : оригинална NOVICA рачно изработени занаетчиски фер трговија произво

АПСОЛУТНО ПРЕКРАСНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ МАСКИ!.ТИЕ ЌЕ ИЗГЛЕДААТ ОДЛИЧНО ВО СЕКОЈ БАР ИЛИ БАЗЕН!.СОВРШЕНА Г

Модерен Маски За Вас.【 ВисокоКвалитетна Ткаенина】 : Направен Од 100 % Полиестер, Пакети 2 Парчиња, Опремен

Доаѓа среќаваме како уметнички чудо, оваа рака врежан дрво маска е еден трајни изградба и е инстант глав

Дали некогаш сте сакале да биде crotchety стара мачка жена / човек по патот?.Дали би сакале да изгледа како то

Повеќе Од 16 Начини На Носење И Можат Да Бидат Удобно Сместени Во Џеб И Да Се Користи Во Секое Време.Нашио

Please wait...