0
clear
  • LIXIATIAN Храна Складирање Сад за Фрижидер, Двоен Слој Зеленчук Запечатени Чувар Фрижидер Свеж Зеленчук Складирање Кутија со Потрошувачка Кошница за Кромид Ѓумбир Лук
  • -20%
  • -20%
LIXIATIAN Храна Складирање Сад за Фрижидер, Двоен Слој Зеленчук Запечатени Чувар Фрижидер Свеж Зеленчук Складирање Кутија со Потрошувачка Кошница за Кромид Ѓумбир Лук

LIXIATIAN Храна Складирање Сад за Фрижидер, Двоен Слој Зеленчук Запечатени Чувар Фрижидер Свеж Зеленчук Складирање

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Храна за Складирање : Фрижидер Организатор Кутии, Ефикасна употреба на Фрижидерот простор, ефективна класификација, Тоа може да се смени неговата позиција храна и предмети што се зачувани во вашиот фрижидер, да го Снимите вашиот фрижидер простор за најголема мера.Материјал : Направен од високо-квалитетна храна-одделение за безбедност PP материјал кој може ефикасно да се спротивстави на дамки и мириси, Со заштитен капак, запечатени и не-протекување, можат ефикасно да се спречи мирис, да ги задржи на храната сува и оригинални.Уникатен Дизајн : На зеленчук и овошје складирање контејнерите со Капаци се пропустливи систем кој може да го регулира протокот на воздухот во и надвор, контрола на влажноста внатре, да помогне да се спречи spoilage, да ги задржи на овошје и зеленчук складирање не е во фрижидер.Исцедете Слој : На дното на храна складирање кутија имаат мала дупка може да се отвори за да се одвод на вода, па може да се користи како colander да се мијат се произведуваат.после миење, тоа може да се чуваат директно во фрижидер.Широка Примена : Храна садовите за складирање со отстранлив мозоци плоча и капаци за да ја заклучите храна свежа и да останете хидрирани, погоден за storinggreen кромид, ѓумбир, лук, пипер, кромид, овошје, салата и така натаму.Материјал : PPSize : Надворешниот 8cm висина, 9cm дијаметар;Внатрешните : 7.4 см, 8.2 cm diameter Temperature отпор : -20°C~120°CColor : Transparent Package се Вклучени : 2 * на Мозоци Запечатена Кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Земја На П

10" x 21 / 4" Возачистрана (лева рака), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 3.500lb ос

【Надгради HD Дисплеј】Големи димензии, обезбедување на 4 K HD висока резолуција на слики, светла збогатен

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

Премиум goatskin кожа обезбедува флексибилност, умешност и отпорност на триење.Сплит cowhide кожа манжетната с

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

????【 Супер Луксузен Диносаурустематските Печење 43 Компјутери Set 】— Диносаурус во облик cookie секачи може

【Големина】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња 【Материјал】Направ

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Si

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

【Мултифункционален Помине Уметност Палета】Боја мешање плочи се направени на квалитет смола материја

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Тема : ЗАШТИТА на ХРАНАТА ОД КОНДЕНЗАЦИЈА & MOISTUR

ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ Нашата мала складирање кошеви нудат лесна простор за вашите фиоки за да п

Пакет Листа : 1 x Двојно мрежа за складирање кутија 3 CLEAR ВИДЛИВОСТ & ТРАЈНОСТ Изградени од транспарентна

Ulta тенок кога укината, лесно се тоа каде и да одите! На зголемувачот со два дното на платите врз основа н

Најдобри Зафат .Pefect Заштита меки силиконски материјал обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Производ димензии, заврши, ра

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Врски безбедно околу телото (не necks!).Екопријателски мека и водоотпорен материјал.Дамка отпорни, отпорни

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

❤❤:54 W Црвено Светло Терапија Светилка : Доаѓаат со мала вдлабнатина, која Работи со било кој тип на E26 /

МОДЕРНИОТ СТИЛ : Полурамна планината карактеристики јасна faux кристал сенка и бела завршница.Со својот з

Флеш се намали рутер малку со 1 / 4инчен топлина третира, челик, прекалени месо тело; двојно flute за брзо мин

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ

Please wait...