0
clear
  • Makita VJ04Z 12V MAX CXT Литиум-Јонска Cordless Убодни Пили, Само Алатка
  • -20%
  • -20%
Makita VJ04Z 12V MAX CXT Литиум-Јонска Cordless Убодни Пили, Само Алатка

Makita VJ04Z 12V MAX CXT Литиум-Јонска Cordless Убодни Пили, Само Алатка

DEN 1896.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прашина порта за употреба со вакуум обезбедува ефикасна прашина управување.Тоа е дел од проширување 12 V max CXT™ серија, комбинирање на перформанси со супериорен ергономија во компактна големина.0 Ah батерија, се продава одделно).На Makita-изградена променлива брзина на мотор испорачува 0-2,900 потези-по-минута, со 3 орбитал подесувања плус директно сечење за зголемена флексибилност. 12 V max CXT литиум-Јон батерии се изведуваше со Батеријата Заштита Коло кој ги штити против оптоварување, во текот-празнење и над-греење.Тежи само 3.За дополнителна погодност на батерии вклучува на on-board L.Тоа е ефикасен и компактен сечење решение за широк спектар на материјали.На Makita-изградена променлива брзина на мотор испорачува 0-2,900 потези-по-минута, со 3 орбитал подесувања плус директно сечење за зголемена флексибилност.На Makita 12 V max CXT Литиум-Јонска Cordless Убодни Видов (VJ04 Z, алатка само) обезбедува брзи и ефикасни резултати, со компактен дизајн кој е конструиран за леснотијата на користење и маневрирање. индикатор за нивото на наполнетост.Тоа е ефикасен и компактен сечење решение за широк спектар на материјали.0 Ах батеријата (BL1041 B, се продава одделно).Вклучува : .Тоа е дел од проширување 12 V max CXT серија, комбинирање на перформанси со супериорен ергономија во компактна големина.На VJ04 Z има компактен и ергономски дизајн на само 9-1/8" долго со помала тежина (само 3.Makita-изградена променлива брзина на мотор испорачува 0-2,900 удари во минута. 12 V max CXT™ литиум-Јон батерии се изведуваше со Батеријата Заштита Коло кој ги штити против оптоварување, во текот-празнење и над-греење.За подолг рок време, сите 12 V max CXT™ cordless алатки се исто така компатибилни со 12 V max CXT™ Литиум-Јонска 4.На Makita 12 V max CXT™ Литиум-Јонска Cordless Убодни Видов (VJ04 Z, алатка само) обезбедува брзи и ефикасни резултати, со компактен дизајн кој е конструиран за леснотијата на користење и маневрирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dual прекинувач и удобно се справи со дизајн за лесно ракување.Алаткатабесплатно сечилото промена на сис

На VJ06 R1 J има компактен и ергономски дизајн со помала тежина (само 4.На Makita 12 V max CXT ЛитиумЈонска Brushless Врво

4.5 amp мотор што испорачува моќ за сите видови на апликации.Без клуч потребни за сечилото промени...

Ситеметал, лостакција, keyless сечилото промена овозможува брз и лесен сечилото промени.Ситеметал, keyless чев

Please wait...