0
clear
  • Благородна Outfitters Guardsman 4 in1 одѕивот на гласачите Ќебе 81
  • -20%
  • -20%
Благородна Outfitters Guardsman 4 in1 одѕивот на гласачите Ќебе 81

Благородна Outfitters Guardsman 4 in1 одѕивот на гласачите Ќебе 81

DEN 4798.80

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер.Долг, широк патент овозможува лесен пристап за додавање на инсерти и измената на топлината на ова ќебе.Траен школка направени од 1000 denier полиестер двојно ripstop материјал со целосно снимени шевовите прават ова ќебе 100% водоотпорни и способни да го издржат елементи.Оваа иновативна ќебе, исто така, има два пред патент-очекување 360 брзо се поврзете токи на пред затворање со 4-инчен кука и јамка за дополнителна безбедност на мвр и на ќебе.Дизајнот на школката овозможува да дишат, па вашиот коњ сакајте се премногу жешка.Совршен баланс на топлина и удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Коњ Ќебе Замена Еластична Нога Ремени Двојно Прилепува Монтажни Прилагодливи 1" широк Тешки Мили Spec Ела

60 инчи.Црвено Црните.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешкитежина зима ќебе е изградена со ripс

чувство на топлина и удобност значи мирно почина коњ 110g polyfill ве Молиме имајте предвид дека каде што е пр

66 инчи.Црвено Црните.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешкитежина зима ќебе е изградена со ripс

74 инчи.Тиркизна Назад 1200 Rip Запре одѕивот на гласачите и ДИШЕ Denier крпа.Не Polyfill Изолација.Отпорен На Вода.

68 инчи.Пинк Црна.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешкитежина зима ќебе е изградена со ripстоп в

Тие се Ripstop, водоотпорен и дише.000 PSI на воздухот и водата притисок, нешто дури и врвните брендови не се во

ИДЕАЛЕН ЗА ПОВЕЌЕТО КЛИМА нашите 600 D најлон ќебиња карактеристики пријатна 150g средна тежина обвивка ко

68 инчи.Црвено Црните.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешкитежина зима ќебе е изградена со ripс

Полиестер,Руно,Најлон,Сатен.Водоотпорен и дише 600 Denier ripstop најлон.Сатенски обвивка 190 грама на поли попол

❀ Погоден за секоја соба во куќатаспалната соба, гостинската соба, детската соба, одмор дома, дневна соб

60 инчи.Портокал Црна.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешкитежина зима ќебе е изградена со ripс

Внатрешна ткаенина на килим е отпечатена со прав форма на кристал нарекува Турмалин.Турмалин ослободув

Екстраголеми надолу ќебе (88 x 88 инчи и 3 инчи дебела) наменета за кампување и ван животот е како пространа

Големата Отворено е само голема кога се гледа од возвишениот самити, backcountry патеки, плажи, чистото и смир

0g : Ова комбо е идеален за чување на вашиот коњ и топло, од вратот кон телото, додека се лесни и удобно да с

60 инчи.Вар Зелена Црна.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите тешкитежина зима ќебе е изградена со rip

Полиестер,руно.Земја На Потекло : Кина.Тип На Производ : Пет Облека.Објектот Пакет Димензии : 8.89 L X 18.542 W X 30

Please wait...