0
clear
  • Uimmit 1914 Sorority Подароци за Мажи Браќа Маски Сина Sorority Реквизити Подароци Перат Обновливи Лесни Лицето Маска Balaclava Bandanas Денот на Вљубените Подароци за Роденден Мажите ?
  • -20%
  • -20%
Uimmit 1914 Sorority Подароци за Мажи Браќа Маски Сина Sorority Реквизити Подароци Перат Обновливи Лесни Лицето Маска Balaclava Bandanas Денот на Вљубените Подароци за Роденден Мажите ?

Uimmit 1914 Sorority Подароци за Мажи Браќа Маски Сина Sorority Реквизити Подароци Перат Обновливи Лесни Лицето

DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

☑ 【УДОБНО ДА се НОСАТ】 : 100% полиестер.Лесно да се носат и тие обезбедуваат супериорен ниво на заштита во текот на хартија лице, се покрива, и многу удобен за долги периоди на време. ☑ 【ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА】 : Обезбедување на целосна заштита за вашето лице и уста против прашина, чад, загадување, пепел, полен, ракотворби, градинарство, патување. ☑ 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 : Изберете од најпопуларните тема модели, нашата маска, исто така, голем подарок идеја за братство, sorority, денот на вљубените, божиќ, роденденот, на различни фестивали и др. ☑ 【АПЛИКАЦИЈА СЦЕНАРИО】 : Многу прилики за употреба, вклучувајќи работи, лов, риболов, пешачењето, мотоцикл, велосипедизам, скијање, сноубординг и моторни санки јава, планински, велосипедизам; совршен за велосипедисти, љубители на планинарењето, отворено спорт, забава, фестивал. ☑ 【ЧИСТЕЊЕ ИНСТРУКЦИИ】 : Перат и еднократно, долгорочно перење не се деформира.Прилагодливи earloops се направи вашата уста покрие нема да биде премногу лабави или премногу тесни кога тоа е блиску до лицето и тоа нема да падне лесно. ✿ Високо-квалитетни Materials Masks се предмети кои се во близок контакт со нас, па ние користиме високо квалитетни полиестер Направи да се чувствуваат удобно кога се носи.✿ Посебни Design Our маска производи се дизајнирани со прилагодливи уво ремени, така што ќе не чувствуваат премногу тесни и се чувствуваат непријатно кога се носи нив, или да падне премногу лабава.М-во облик на нос клип им овозможува на маска за да се вклопи во вашиот нос.✿ Одлична Protection Our активиран јаглерод обезбедува пет слоеви на заштита да се изолира штетни гасови како што се прав, полен, смог, пасивното пушење, издувен гас, итн., што го прави побезбеден.✿.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дрвената рамка.Рака Врежан Контрастни бои и исклучителна детали.Одлично за било какви Племенски или Tiki

Дрвената рамка.Прекрасни Дрвени Африкански Маска Ѕид Виси Страна Направена Од Страна На Квалификувани

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие.На полиестер ткаенини е мека и свиленкаста.Тоа не

Различни стилови : На производи се во 20 различни стилови,содржи 12 соѕвездија и 8 цветни дезени,секој од м

Материјал : 100% Полиестер, лесни и дише,супер меки и удобни.Опремен Со Два Активиран Јаглерод Филтри Со За

12 инчен Високи, 4.75 инчен Широк, од 1,5 инчи Длабоки.Страна Направена Од Albesia Дрво од страна на Индонезиски

★ Материјал : 100% Полиестер, супер меки и дише, перат и еднократно ★ Една Големина Одговара на Повеќето Л

☛Големина : Прибл 9.25*10.23 инч ☛Категорија : разни опции ☛Материјал : целулоза и хартија...

Големина : 15.75" H x 6.25" W x 2" D Автентични : оригинална NOVICA рачно изработени занаетчиски фер трговија произво

Големина : 78" X 57" / 200cm X145cm.Голема Големина За Вашата Внатрешна / Надворешна Активности.Материјал : Направ

Реални изгледот ,Една Големина одговара на Сите.Изработени од 100% природен латекс, животната средина и н

Уникатен дизајн преглед : Користете го нашиот страшно, но симпатична ноќта на Вештерките украси.Ова е но

Дали некогаш сте сакале да биде crotchety стара мачка жена / човек по патот?.Дали би сакале да изгледа како то

Доаѓа среќаваме како уметнички чудо, оваа рака врежан дрво маска е еден трајни изградба и е инстант глав

Прилагодливи earloop ремени затворање 2 PLY (значи 2 слоеви) + 1 ФИЛТЕР ЏЕБ СЛОЈ (Филтер листови НЕ се ВКЛУЧЕНИ)

метал.Увезени.Златен метал висок квалитет на Венецијанскиот Карневал Мачка Маска.Сваровски Кристали н

Ви благодариме за вашата поддршка! ♫☂ЗДРАВА ДИШЕЊЕ : Facemask ќе ви помогне да дишат во еден почист, поздрав

Нашите handcarved Злато и Сребро Буда Маски се handcarved за нас од нашите врвни мајстори во Бали.Нашите Буда Маск

Потпишан од страна на уметникот.На furrowed челото, droopy устата и извртени усна карактеризираат оваа комична

Модерен Маски За Вас.【 ВисокоКвалитетна Ткаенина】 : Направен Од 100 % Полиестер, Пакети 2 Парчиња, Опремен

Можете лесно може да се стави во вашата торба или џеб.Навистина да се постигне и канализација и заштита

Автентични : оригинална NOVICA фер трговија производ во Асоцијација со National Geographic.Заверена : доаѓа со офици

Повеќе Од 16 Начини На Носење И Можат Да Бидат Удобно Сместени Во Џеб И Да Се Користи Во Секое Време.Нашио

МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ Нашите дише лицето маска е направена од 3 слоеви на мека и лесна полиестер и памук з

Please wait...