0
clear
  • 2 парчиња Длабоко Ткиво Масажа Активирањето на Зглобовите Точка Myofascial Ослободување физикална Терапија Јога Масажа Топка (Небото Сино, 2.5 инчи)
  • -20%
  • -20%
2 парчиња Длабоко Ткиво Масажа Активирањето на Зглобовите Точка Myofascial Ослободување физикална Терапија Јога Масажа Топка (Небото Сино, 2.5 инчи)

2 парчиња Длабоко Ткиво Масажа Активирањето на Зглобовите Точка Myofascial Ослободување физикална Терапија Јога

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Да СЕ ОСЛОБОДИ ОД БОЛКАТА во МУСКУЛИТЕ : Нема повеќе болка и болки во мускулите.Тие не се детски играчки или жив топки, но се наменети за физикална терапија.Тие доаѓаат во сопствената мрежа торба, што го прави многу лесно да се носат околу нив каде и да одите!Го однесе на одмор, да салата, за заводот, и повеќе.Оваа терапија опрема е наменета за возрасните, а не ИГРАЧКА за деца.Тие се направени да трае!Користењето на оваа терапија топката за ублажување на мускулите на грбот, рамењата, нозете, рацете, колената, нозете, и другите делови на телото.НЕ е вообичаено ЛАКРОС ТОПКИ : Овие се посебни јога масажа на терапија топки, кои не се толку тешко како вистински лакрос топки.На топки се направени специјално за масажа на терапија и се идеални за физикална терапија опрема.Користете топки со твоите физикална терапија опрема или уреди за ублажување на болка во вратот.Ублажување на sciatic нерв болка и фибромијалгија болката и да се намали стресот.Природна гума.Тие се произведени со прецизна комбинација на материјали за да им даде совршен ритам кој е потребен на терапија топката.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : комплет вклучува 2 терапевтски топчиња со големина на тениски топки.ЈОГА МАСАЖА ТОПКАТА во СОБАТА : Одлична терапија топки за себе Myofascial ослободување и активирањето на точка масажа на терапија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

54 см или 1cm = 0.393 инчен Известување : *Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 3мм грешка Вистинска боја на о

Автентични Вистински Врвен Квалитет На+++ Hi Jet Убава Peridot Срце Облик на Копче Синџир Piezo Електрични EMF Зашт

Главен материјал : TPE.Дијаметар : 6 CM , 2 Топче и 2 Двокреветни Топката.Погоден за повеќето луѓе, Особено пог

Одлично за професионални или домашна употреба.Оваа roller ball е дизајниран за масажа на рамената, вратот, на

Направена од убави galaxy модел бели мермерни плочи.Масажа топки се појавиле во Кинескиот град Baoding во теко

* Помош за олеснување на замор, болка во мускулите и вкочанетост Ефикасен за полно тело, рамото, ногата, н

* Доаѓаат со крпа торба Ефикасно го намалува воспаление, болка и локализирана болка.Исто така Ефикасни з

Користете го овој вратот и рамото massager за ублажување на болката во мускулите и да ги елиминираат заморо

Комплетен сет на пондерирана Кегел вежби топки за подобрување на карличните сила (28g, 38g, 48g).Бисерформа д

ПОДОБРУВАЊЕ на ЦИРКУЛАЦИЈАТА на КРВТА : Масажа е одличен начин да се подобри циркулацијата на крвта.Мож

Бесплатни 40 Страница Книшка Џет Меѓународни Кристал Терапија со Врвен Квалитет Бумбарипчела Џаспер Па

Answer : ___________________________ Note : Материјал Челик Метал, Мека ПВЦ.Спецификација.Големина : прибл 6.9" L x В Ова Massager

Се користи за да се релаксираат затегнати, уморни мускулите.Помага за ослободување на токсините и да се

БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : ПВЦ Материјал, Средна Цврстина, Погоден Handfeel.РАЗНОВРСНА КОРИСНИЦИ : Идеалот за се

Со помош на користење на топката за масажа најважната карактеристика на топката е тоа што таа се релакс

Може да се користи за главата, грбот, рацете, задникот, нозете масажа.Користење на висококвалитетни сили

❤ГОЛЕМА РЕЛАКСИРАЧКА МАСАЖА ROLLER BALL одличен начин да ја подобрите циркулацијата на крвта и протокот на

Please wait...