0
clear
  • Болдвин SCLAJXSQUCSR112 La Jolla Handleset, Венецијански Бронза
  • -20%
  • -20%
Болдвин SCLAJXSQUCSR112 La Jolla Handleset, Венецијански Бронза

Болдвин SCLAJXSQUCSR112 La Jolla Handleset, Венецијански Бронза

DEN 6328.08

Достапност
Достапно за нарачка

Deadbolt карактеристики 1 во фрли месинг гром latch со појачани челик вметнете Зафат нуди 12 во месинг премин функција гром.Солидна кован месинг изградба.За да го персонализирате вашиот изглед, овој Современ дизајн инспириран исин 4 бои.Заврши Венецијански Бронза.Deadbolt надминува ANSIBHMA Одделение 2 безбедност.Внатрешни работи Rosette 2916 во x 2916 во.Надворешноста Проекција 2716 во.Солидна кован месинг изградба.Може да се прилагоди со други внатрешни Резерви стил knob лост или зголеми.Еден Цилиндар Handleset Latch Гром управувана од страна на thumbpiece зафат надвор и knob.Functionssingle цилиндар, двојно цилиндар, и целосно лажна.Може да се прилагоди со други внатрешни Резерви стил knob, лост, или зголеми.Accommodates вратата дебелина 134 во 2 Можат да се сместат до 212 затворен дебелина ако наведени кога наредил.Целосна усна штрајк за deadbolt и контрола latch.За да го персонализирате вашиот изглед оваа Современа инспириран дизајн исин 4 бои.Надворешноста Handleset вкупна Должина во 1712.Предавање На Р Десната Рака.Еден Цилиндар La Jolla Handleset Плоштадот Лост Современа Плоштадот Rose Specifications.Внатрешни работи Knob Проекција 2316 во.Прилагодливи backset latch се вклопува 238 или 234 во prebored врати.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Вратата Првично 218 во крстот создаден за двете deadbolt и контрола 1 во работ создаден за двете зафат latch и deadbolt latch.Functionssingle цилиндар двојно цилиндар и целосно лажна.Внатрешни работи Turnpiece Трим 258 во x 258 во.Надворешноста се Справи со Горниот Трим 21116 во x 912 во.Цилиндар Болдвин 5pin Ckeyway.Внатрешни работи Turnpiece Проекција во 1716.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Тоалет Заклучување на Вратата Индикатор;Некои Одредува

Тип : Врата се справи со постави .Материјал : не ' Рѓосувачки челик .Боја : Сребро.Количина : 1pc.Вратата се с

✨ Здрав & Издржливи Оваа врата се справи со е направен ofheavy должност 304 од не ' рѓосувачки челик.Тоа дава

✨ Здрав & Издржливи Оваа врата се справи со е направен ofheavy должност 304 од не ' рѓосувачки челик.Тоа дава

18inches (Front XSide), со еден пар на 95mm / 3.ЦентардаЦентар за Монтажа на Далечина : 420mm / 16.Монтажа Standoffs и Навој Fastener

ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО СЛИКА ЗА ЗАВРТКА КРЕДИТИ И ВИЗУЕЛНИ АПРОКСИМАЦИЈА.Димензии(секој) тежина (и) : До

★Спецификации : Прилагодлив Latch се вклопува 60mm или 70mm врата( 2 3 / 8 инчи или 2 3 / 4 инчи); Домашна врата заклу

Панел Големина : 210mm(Должина); 48mm(Ширина) / 8.3*1.9 во Врата Дебелина : 35 До 50 Mm / 13.8 Да 19.7 во Центарот на Далечин

Влезната врата се справи со поставување солидна екипа цинк изградба.Ентериер вклучени.Богата Полиран (

756", ве молиме да ни испратите порака.Ние ќе ви испратиме појавување на додатоци за полнење за слободни.244

5 во, 100cm / 39.1 во, 180cm / 70.4 во, 120cm / 47 ● Користете ги овие црни хардвер за да ги красат кабинети или ажурирање

Нови тешкидолжност структура, високаквалитет на 304 нерѓосувачки челик, на површината за цртање третман,

● Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.Ве молим

За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш.Се надевам дека еден убав д

【Трајни Нерѓосувачки Челик】се Справи со сет изработени од високоцврстина, висока издржливост, цврст и

Најчесто се со големина адаптер плоча се вклучени за употреба со mortise заклучување.Солидна месинг се спр

Ако големина и боја на овој производ не може да ги задоволи вашите потреби, можете да одат на нашата прод

одговара за Вклучува 2 повлече рачки и 4 mouting завртки.одговара за рачки мерка 11 1 / 4" и стојат надвор од вра

Изработени од алуминиум.Црна мат површина изглед.Компатибилен со дрвени врати и армирано стакло врати.

✨ Здрав & Издржливи Оваа врата се справи со е направен ofheavy должност 304 од не ' рѓосувачки челик.4 во, 120cm / 4

Тип : Handleset Врата Се Повлече.Материјал : Месинг.Крај : Pewter.Серија : Вилшир.Emtek, 86078, Вратата се Повлече, Вилш

Монтажа хардвер е вклучена.Површинска монтажа на вратата прават лесно со дрвени завртки.Топла фалсифик

1"✨ Карактеристики ● рачки на вратите се изработени од тешки алуминиумска легура, кој е анти ' рѓа и ант

Предмет Тип : Стакло Врамени Заклучување На Вратата.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Како на слика

Please wait...