0
clear
  • Ултра Плус BL Трепка Lash ЕКСТРА ЈАКИ eyelash продолжување лепак 10ml | Црна, тенок, Брзо сушење - Професионален избор за eyelash советодавни материјали 10g
  • -20%
  • -20%
Ултра Плус BL Трепка Lash ЕКСТРА ЈАКИ eyelash продолжување лепак 10ml | Црна, тенок, Брзо сушење - Професионален избор за eyelash советодавни материјали 10g

Ултра Плус BL Трепка Lash ЕКСТРА ЈАКИ eyelash продолжување лепак 10ml | Црна, тенок, Брзо сушење - Професионален

DEN 866.40

Достапност
Достапно за нарачка

ЗА ИСКУСНИ ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА САМО - НЕ користете го за себе.ЗА EYELASH ЕКСТЕНЗИИ САМО - НЕ користете со аптека во дресот на трепките - СИЛНА ГАСОВИ.НАЈСИЛНИТЕ БОНД - Околу 6-8 недели сврзување период и 2-3 вториот суво време.НИСКА ВИСКОЗНОСТ ЛЕПАК - се тресат шише за 1-2 секунди за да правилно да се измеша пред употреба - лепак е тенка и течни конзистентност.УПОТРЕБА КАКО што е наведено - да се Придржуваат eyelash продолжување на природни lash, НЕ се користи за кожа, очи да останат затворени за време на траење на закажување до лепак е сосема сува.ТРЕПКА УЛТРА ПЛУС Лепак Лепило за Eyelash Екстензии.НАЈПОПУЛАРНИТЕ ЛЕПАК.Еден од најдобрите и најсилните лепила на пазарот за eyelash екстензии.Има силна врска период до 5-6 недели.Брзо сушење време на 2-3 секунди за лесно и брзо lash апликација.Црна и течност во текстура за да се минимизира clumping.На Трепка Ултра Плус Лепак е нашиот омилен eyelash продолжување лепак.ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА САМО.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : ГОЛЕМИНА : 10 ML, БОЈА : ЦРНА, БРЕНД : ТРЕПКА, ПОТЕКЛО : ЈУЖНА КОРЕЈА, ПОСТАВУВАЊЕ НА ВРЕМЕ : 1-2 СЕКУНДИ, БОНД : НАЈСИЛНИТЕ СО ВИСОК ГАСОВИ.Одрекување : Ние не сме одговорни за злоупотреба на лепак.Купувачот е единствено одговорна за производот по купувањето.Се користи со претпазливост поради силна врска и висок гасови.Резултатите може да се разликуваат од клиентот на клиентот.Продавница во ладно и суво место.Лепак не може да се врати ако се отвори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Веѓа Тетоважа Пенкало+ 2 во 1 Магија Само Лепило Eyeliner】1.Нашите Microblading Веѓа Молив со мали вилушка сака че

【Се подобри ефикасноста】На eyelash продолжување на рампа може да ви помогне да ги собереш трепките брзо, д

Дозволувајќи им на болкабесплатно отстранување искуство за вашите клиенти.????РАБОТИ БРЗО & ЕФИКАСЕН : На

Дебелина : 0.03 мм, од 0,05 мм, 0.07 ММ, 0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 милиметри.Лажни Трепки Бенд : Црна Памук Бенд.Тема : Природ

Апликацијата е супер лесно, се однесува само на лепак да се вашите лажни трепки и да чекаат 2030 секунди, п

Дами мода Екопријателски лажни eyelash поставени кутии.Девојки погодно eyelash складирање пакување случаи.То

Се тресат eyeliner пенкало пред употреба, нерешено eyeliner, како и обично, и чекате додека не се исуши.Во според

✅ Stacy Lash Primer е наменета за првично трепките пред примена на екстензии.Тоа ги отстранува трагите од тело

Козметик накит Lash Девојка keychain шминка уметници накит за најдобар пријател накит сестра подарок свој ко

Ние и ветуваме на вас и вашите клиенти ќе љубов на вашиот BEAUTIENA eyelash лепак.17 FL Мл (5ml).Прирачник За Корисник

овие mink трепки се вклопуваат добро со природни трепките, прави вашите очи и гледа драматични и alluring.овие

Природен Изглед Трепките : Овие трепки се направени од најдобрите увезени влакно,мека како вистински тр

Професионални Eyelash Лепак : Нашата eyelash лепак, за правење убави двојно eyelid и примена на лажни трепки.Лесна

Се ОДНЕСУВА ТЕМНО И СУШИ ЦРНА : Ултра брзо поставување на времето, па може да се применува на трепките бр

★СОВРШЕН ЗА ЈАЧИНАТА НА ЗВУКОТ И КЛАСИЧНАТА ! ★ЛАТЕКС & ФОРМАЛДЕХИД БЕСПЛАТНО! ★ УЛТРА СИЛНА ★ НИСКА ВИ

Please wait...