0
clear
  • Brinks 2103-109 Лале Стил Внесени Влез На Врата Knob, Антички Месинг, 2-Пакет
  • -20%
  • -20%
Brinks 2103-109 Лале Стил Внесени Влез На Врата Knob, Антички Месинг, 2-Пакет

Brinks 2103-109 Лале Стил Внесени Влез На Врата Knob, Антички Месинг, 2-Пакет

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ги исполнува ANSI Одделение 3 стандарди за трансферот, вежба и да се судрат отпор.Вклучува трајни сите метална конструкција и анти-pry shield. 4-начин прилагодливи latch која одговара на било 2-3/8", или 2-3/4" backset.Лале стил knob одговара на сите врати 1-3/8" да 1-3/4" дебела.Доживотна Гаранција.Како глобален лидер во безбедност-поврзани производи и услуги, Brinks име е синоним за врвен квалитет на стока наменета да го задржи вас, вашето семејство и вашите вредности безбедно.Во согласност со оваа традиција, нашите внесени во календарот, сите метални изградени Лале стил doorknobs исполнат ANSI Одделение 3 стандарди за трансферот, вежба и да се судрат отпор и вклучуваат анти-pry штит, со 4-начин прилагодливи latch која одговара на било 2-3/8", или 2-3/4" backset.Изграден со квадратни вретено диск за лесна инсталација и сила.Нашите Лале knob одговара на сите врати 1-3/8" да 1-3/4" дебели и вклучува доживотна гаранција.Овој сет е 2 Пакет на внесувањето слично вратата копчиња и вклучува 3 клучеви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【НеВртење】кристално атарот вратата копчиња се на една страна, без latch и неактивни 【Декоративна Функци

Оваа Бакар Крик Мека Современа Вратата Knob е убаво дизајниран и изграден силна кој непречено и дупка со о

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Структура】Кристал Стил Заклучување на Вратата јасно Стаклена Врата Копчиња ,класичен се зголеми нап

ИДЕАЛЕН за УПОТРЕБА : Невртење атарот функција е декоративни врата се справи; дизајниран за да се површи

КОРИСТИ ШИРОКО : Ова се справи со заклучување е широко се користи за внатрешна и надворешна врати кои ба

Совршен за реставрација и лесно да се инсталира на современите предdrilled врати.Leadfree Кристал спарени со в

Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни предdrilled врати.Секогаш отклучен за олеснување на вл

Тоа не е deadbolt.Бидете сигурни дека вашиот отвори вратата насоката е иста како оваа слика;(Само за Право Р

10 Keyless Премин Брави, Испратени од САД, кој се изведува во 5 работни дена.Сатенски Никел Заврши.Лесно да се

100% Сосема Нов И.Материјал : aluminiumalloy.Боја : како на сликата.Димензии : Должина 18cm овална дијаметар 5cm заклу

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши : Бранеа Од Нерѓосувачки Челик.Боја : Sliver.Прилагодливи latch : 60 или

Внатрешни работи вратата keyless entry : додаде до 6 тастатура корисници за складирање врати, плакарот врати, с

【Премин Функција】премин вратата копчиња се убави и издржливи, соодветни за ходникот, магацин плакар и

Сет Од 3 Сиера Дизајн Внесени Вратата Копчиња и 3 Deadbolts Сите Внесени На Истото Копче за Заклучување.Deadbolts

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Издржливи Порцелан и Железна Конструкција.Прав Обложени да Одолее на ' Рѓа.Автентични Репродукција на К

Ова се справи со е изработен од ABS висок квалитет, од нерѓосувачки челик, трајни, стабилна, rustproof и отпоре

Солидна кован месинг плочи со вистински доведе Кристал вратата копчиња за детали и јасност.Атарот : иде

Солидна кован Месинг плочи со вистински Доведе Кристал вратата Копчиња за детали и јасност.Атарот : иде

2 пакет.Месеци за да се врати на олово врати, па тие ќе останат цврсто затворени.Двете страни универзален

Солидна кован месинг плочи со вистински доведе Кристал вратата копчиња за детали и јасност.Приватност :

Please wait...