0
clear
  • Trimit 15mm Herringbone Лента x 10m-Бела, 15 х 15 х 2 cm
  • -20%
  • -20%
Trimit 15mm Herringbone Лента x 10m-Бела, 15 х 15 х 2 cm

Trimit 15mm Herringbone Лента x 10m-Бела, 15 х 15 х 2 cm

DEN 340.08

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Herringbone шема ткаење.Идеален за кроење, занает проекти, да се облекува одлуки, bunting, престилки и многу повеќе.Ширина : 15mm.Должина : 10m.Опис на производот 15mm herringbone лента x 10 m - Бела Сет Содржи : 15mm Herringbone Лента x 10m - Бело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

Премиум goatskin кожа обезбедува флексибилност, умешност и отпорност на триење.Сплит cowhide кожа манжетната с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени од медицинскоодделение гум

Храна за Складирање : Фрижидер Организатор Кутии, Ефикасна употреба на Фрижидерот простор, ефективна кл

Врски безбедно околу телото (не necks!).Екопријателски мека и водоотпорен материјал.Дамка отпорни, отпорни

Ulta тенок кога укината, лесно се тоа каде и да одите! На зголемувачот со два дното на платите врз основа н

Еден заврши пролет натоварени гром snap со големи вртливата окцето.Отпорен на корозија, висока јачина, из

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Официјално Лиценцирани Street Fighter Кригла од Половина Месечината Залив.Совршен подарок за 90тите Игри фано

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Тема : ЗАШТИТА на ХРАНАТА ОД КОНДЕНЗАЦИЈА & MOISTUR

【Надгради HD Дисплеј】Големи димензии, обезбедување на 4 K HD висока резолуција на слики, светла збогатен

Компатибилен Уред : Nofeda Бендови Компатибилен со Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла да се Види,Без уред вклучени.Дв

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

☆☆☆Лесна Инсталација / Отстранување:Лесно & лесен за употреба, без алатка потребни за инсталација.5 ин

【Големина】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : Цврста (стандард).Светол Финиш.Количина : 20 Парчиња 【Материјал】Направ

Излез : 19.5 V ~ 3.34 НА ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60 Hz.Конектор : 7.4 мм * 5.0 mm Круг совет (Се Внимателно!!!Проверете Конек

Должина : 110cm / 43inch.Лепило и издржливи.Погоден за hemming и mending панталони, панталони, здолништа, завеси итн.Ши

10" x 21 / 4" Возачистрана (лева рака), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 3.500lb ос

За Бренд : Amesun е регистриран бренд во НАС,конкурентна цена со прилично добар квалитет.Ние нудиме сите ви

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Големина : Бања Мат 31.1x19.29 инчи, Капак Покрие 17.51x13.58 инчен, Контура Мат 19.29x15.35 инчи.Материјали : површината

Please wait...