0
clear
  • Farmhouse Лустерот Железо Сидро Виси Светилка Нордиските Ретро Декорација Ресторан Лустерот Прилагодливи Коноп Јаже Креативни 2 Глави Pendant Светлина Дома Осветлување Т
  • -20%
  • -20%
Farmhouse Лустерот Железо Сидро Виси Светилка Нордиските Ретро Декорација Ресторан Лустерот Прилагодливи Коноп Јаже Креативни 2 Глави Pendant Светлина Дома Осветлување Т

Farmhouse Лустерот Железо Сидро Виси Светилка Нордиските Ретро Декорација Ресторан Лустерот Прилагодливи Коноп

DEN 4451.04

Достапност
Достапно за нарачка

Информација за производот : Тип : Таванот pendant lamp Materials : Метал,Коноп rope Product Димензии : Ширина : 45cm Height : 52cm Hang Синџир : 60cm Color класификација : Антички сребрен , Bronze Light извор интерфејс : E27 Light код тип : Блескаво светилка,ВОДЕНА енергија,заштеда на Енергија lamp Number на светла : 2(без светилки)Напон : 110 V~240 V Моќност : 10 W~40 WLighting област : 10~20㎡- 1 Лустерот(на сијалицата не се вклучени)По продажба на гаранција : Ако најдете производот оштетени кога youreceive производот, или имате други прашања во врска со производот, ве молиме sendan e-mail на нас на прво место.ШИРОКА ПРИМЕНА : луксузни лустерот е уникатен дизајн ќе се сретнат многу современи декорација стилови, како што се јадење дневна соба и кујна Островот спалната соба foyer ходникот.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Лесно се Инсталира : Лесно да се соберат и да ја инсталирате, тој бара завртки се вклучени во пакетот, Можете да ја инсталирате на Таванот светлина себе,синџир може да се прилагоди.Ние си имаме свој бренд : ZHDWOALG.Електрична Безбедност : 3 C, CE, CTL Сертификација,меѓународниот стандард E27 светилка сопственикот,напон : 110 ~ 240 V,Моќ : 10 W ~40 W.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да преземат акција toprotect вашите интереси.Предложи Простор Големина : Тоа е совршено светло тела да се инсталира во трпезарија, дневна соба, бар, канцеларија, детска соба, кујна, кафе fhop и други места за декорација е потребно.Нашата фабрика има долга историја од 70 години во Кина, за производство на табелата светилки, подни светилки, лустери, ѕидни светилки, пејзаж светла, LED сијалици и различни технички рефлектори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

☆Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Купувањето, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Нашата Гла

9 in Irradiation област : 3㎡5㎡Боја : дрво color Material : Цврсти wood Style и облик : Нордиските / Јапонски / Модерна Едностав

Индустриски pendant светлина карактеристики здрав метална купола сенка дизајн, со брусен никел заврши, се

Материјал : pendant светлина усвојува highquality ПВЦ материјал, и абажур користи железо, со уникатен ретро стил

Dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch.Се инсталира како кујна светлина тела, како

Исклучување на актуелните и вметнете светилка опашка во Hво облик на песна 2 [Парична казна изработка] На

УЛ наведени.полиран хром финиш.целокупната 36 W X 5 D X 82 H; секој pendant 5 W X 5 D X 9 H 6 стапки на прилагодливи кабел

Вие само треба да ударна дупка на таванот за да се поврзете жици, а потоа се поправи база со двете завртк

CRAWFORD PENDANT СВЕТЛИНА ДИМЕНЗИИ : 15" Висока (59" Макс Прилагодлива Висина) x 11.75" Широк, Тежина 7.5 lbs, Таванот Крош

*Едноставен и Супер светол:Едноставна линија дизајн, модерен и tasteful, натпревари повеќето стилови и про

Погоден за Дневна Соба, Спална соба, Студија Соба, трпезарија, детската Соба, Комерцијални Место, Итн.Кон

Користи еден E26база на крушка, 60 W макс (не се вклучени).5 инчи минимум виси висина и 58.CFL завртка тип компа

【ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН】 Совршена комбинација на метал и стакло во црно заврши, кој носи атрактивни гроздо

✔️【ВРЕМЕТО е ОТПОРЕН на НАДВОРЕШНА ФЕНЕР】Карактеристики тешкидолжност солиден умрекастинг алумини

ПОЕДНОСТАВУВАЊЕ на ДИЗАЈНОТ : 5.5"D x 8.4"Х Мат црна заврши плус јасно призмата кристал форма создава модере

Пред да почнат да бидете сигурни дека за да се отсече моќ да соба во коло прекинато и се соберат потребни

Кога Светлото е Вклучено, Не Допирајте ја Светлината за Долго Време.Производ Parameter Fan Светилка Тип на : Фи

15" висок x 5 1 / 2" широк.Крошна е 5 1 / 2" широк.Тежи 6 lbs.Доаѓа со 10нозете на мозокжица.Максимална висат висина н

УЛ наведени.корави цинк заврши; кристално јасно сенка 7 W X 7 D X 7 H (1) 6 инчи (3) 12 инчен продолжување прачки вк

Дизајниран во железо со богата месинг заврши, ова лустерот покажува исклучи 18 прекрасни светла за да се

)(Сијаличката Не Се Вклучени).Елегантен стил pendant светлина донесе силна модерна индустриска изглед за се

Модерната pendant светлина тела карактеристики здрав метална купола сенка дизајн, со сина и брусен никел з

Please wait...