0
clear
  • Нови WT24-2R220 САЛАДИН ФОТОЕЛЕКТРИЧЕСКИ Сензор ВРЕМЕ на ОДЛОЖУВАЊЕ Изолиран
  • -20%
  • -20%
Нови WT24-2R220 САЛАДИН ФОТОЕЛЕКТРИЧЕСКИ Сензор ВРЕМЕ на ОДЛОЖУВАЊЕ Изолиран

Нови WT24-2R220 САЛАДИН ФОТОЕЛЕКТРИЧЕСКИ Сензор ВРЕМЕ на ОДЛОЖУВАЊЕ Изолиран

DEN 1514.40

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизни позадина забрана на се движи до 2500 mm.Се имуни на амбиентална светлина и crosstalk од друга фотоелектрически сензор.Вклучете избор PNP NPN или излез, се Префрлат избор на Светло или Темно работен режим.Варијанти со DC напон и универзални AC/DC напон со УЛ одобрување.Бренд од БОЛНИТЕ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Надгради HD Дисплеј】Големи димензии, обезбедување на 4 K HD висока резолуција на слики, светла збогатен

☆☆☆Лесна Инсталација / Отстранување:Лесно & лесен за употреба, без алатка потребни за инсталација.5 ин

Излез : 19.5 V ~ 3.34 НА ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60 Hz.Конектор : 7.4 мм * 5.0 mm Круг совет (Се Внимателно!!!Проверете Конек

Ulta тенок кога укината, лесно се тоа каде и да одите! На зголемувачот со два дното на платите врз основа н

За Бренд : Amesun е регистриран бренд во НАС,конкурентна цена со прилично добар квалитет.Ние нудиме сите ви

Официјално Лиценцирани Street Fighter Кригла од Половина Месечината Залив.Совршен подарок за 90тите Игри фано

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Si

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Тема : ЗАШТИТА на ХРАНАТА ОД КОНДЕНЗАЦИЈА & MOISTUR

360 степени VIEW – Авто коса за сечење никогаш не било полесно.Благодарение на нашите trifold огледало, ќе биде

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

Хуман Пластични Мачка Скок Мат : нашата мачка scat мат има 1инчен пластични шила кои се доволно високи за д

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

Идеален Заковки За Кожа И Совршено Како Panel Сврзувачки Елементи 100 ПАКЕТ #832 X 1 / 4" Пост 3 / 16" Навој.Материја

Виножито број 1 Роденденска Торта Свеќа за Бебето.Одлична партија додаток.Број Свеќи,број 09 или комбина

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : HDMI Порт Приклучок Интерфејс Замена Конектор.Компатибилен со : Microsoft X

Please wait...