0
clear
  • 10ft Линк Кабел за Oculus Потрагата 2 Тип-C Десен Агол да USB A 3.2 Полнење Кабелот
  • -20%
  • -20%
10ft Линк Кабел за Oculus Потрагата 2 Тип-C Десен Агол да USB A 3.2 Полнење Кабелот

10ft Линк Кабел за Oculus Потрагата 2 Тип-C Десен Агол да USB A 3.2 Полнење Кабелот

DEN 825.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ПВЦ, Бакар.Интерфејс : USB C до USB 3.0. Актуелни : 3А.Компатибилност : за Oculus Quest1/2. Уживајте во PC-VR Игри : Нашата врска кабел го прави врска помеѓу вашиот слушалки за телефон и компатибилен PC игри, па можете да играте широк спектар на игри, додека истовремено дополнување на слушалки. 90° Главата Дизајн : USB C 90 степени аглеста крајот го прави тоа одговара на цврсто и е лесен за користење за Потрагата VR слушалки.Силни и Издржливи : конектори краеви се направени од високо-квалитетни материјали, што нема да се загреат по долго време користење.И тешко ПВЦ кабел овозможува да се наведнуваат слободно без да се прекрши.Полнење на & Податоци Sync за Сите USB C Уреди : Можете исто така да го користите овој кабел за полнење и синхронизација на податоци за USB-C уреди, како што се за мобилни телефони, Mac Book, итн., згора на тоа, 3А тековната овозможува да ја целосно полнење на телефонот во 2 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Излез : 19.5 V ~ 3.34 НА ~ 65 W , Влез : 100~240 V / 50~60 Hz.Конектор : 7.4 мм * 5.0 mm Круг совет (Се Внимателно!!!Проверете Конек

5 W Преносни LED светла со мали димензии и мала тежина, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција и

Вкупна Должина : 12mm / 0.47"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 100pcs x Месинг Мали

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ

[ОБЈЕКТ ПРИМЕНА] : Ова е џек за слушалки замена за Xbox Една Елита контролер, ве молиме бидете сигурни дека

Официјално Лиценцирани Street Fighter Кригла од Половина Месечината Залив.Совршен подарок за 90тите Игри фано

DVD ПЛЕЕР.На Крег Електроника DVD Плеер систем за домашно Кино, вклучува сè што ви треба : DVD ПЛЕЕР• Целосно

Добра отпорност на корозија, долг работен век.Точни забот на теренот, без тенденција за време на работа,

Дизајниран да им овозможи на автомобил тркала се вртат мирно и тивко.Помага во одржување на правилна ма

Производителот гаранција може да не се применува.Herringbone шема ткаење.Идеален за кроење, занает проекти, д

Ултра НискаЗагуба : Ова 100 метри кабелот со NМашки до NМашки Конектори е во црна боја и е Ултра НискаЗагуб

¡левити Thyristors Се Користи Главно За Отпор Товари (Електрични Филамент Блескаво Светилки, Итн.).Повеќето Si

Блиску до таванот надземни светлина карактеристики единствен метал тапан сенка надополнета од страна

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за

✔️Надградена верзија од Bao Feng ув5r : двоен излезна моќ, навистина се поголема моќ и ТД771 висок стекнат ант

Флеш се намали рутер малку со 1 / 4инчен топлина третира, челик, прекалени месо тело; двојно flute за брзо мин

Пакет Листа : 1 x Двојно мрежа за складирање кутија 3 CLEAR ВИДЛИВОСТ & ТРАЈНОСТ Изградени од транспарентна

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 11.0" (W) x 13.0" (H).Пакет Количина : 1 Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Земја На П

ПАКЕТ СОДРЖИНА : пакетот вклучува 25 дрвени thumbtacks, што е доволно да се утврдат различни предмети.На дрвен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Целосен пристап до Лицето ID и Допир ID без блокирање Задебелена аглите на цврсто го поправи вашиот теле

Виножито број 1 Роденденска Торта Свеќа за Бебето.Одлична партија додаток.Број Свеќи,број 09 или комбина

Направени на сосема нов АБС материјал, еколошки и издржливи.Погоден за повеќето мобилни навигација мод

Издржливи не ' Рѓосувачки Челик на папагал садот е изработен од нерѓосувачки челик, тоа е чиста и невкус

МОДЕРНИОТ СТИЛ : Полурамна планината карактеристики јасна faux кристал сенка и бела завршница.Со својот з

Еден заврши пролет натоварени гром snap со големи вртливата окцето.Отпорен на корозија, висока јачина, из

Врски безбедно околу телото (не necks!).Екопријателски мека и водоотпорен материјал.Дамка отпорни, отпорни

Идеален Заковки За Кожа И Совршено Како Panel Сврзувачки Елементи 100 ПАКЕТ #832 X 1 / 4" Пост 3 / 16" Навој.Материја

Please wait...