0
clear
  • Персоналните Изолирани Шише за Вода, 17oz Врежани Прилагодено од не ' Рѓосувачки Челик Шишиња за Момчиња Девојчиња Спортови на Отворено Училиште
  • -20%
  • -20%
Персоналните Изолирани Шише за Вода, 17oz Врежани Прилагодено од не ' Рѓосувачки Челик Шишиња за Момчиња Девојчиња Спортови на Отворено Училиште

Персоналните Изолирани Шише за Вода, 17oz Врежани Прилагодено од не ' Рѓосувачки Челик Шишиња за Момчиња Девојчиња

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

▶Најголемата придобивка е никогаш не исчезнува, и можете да ми кажете било персоналните дизајн сакате, јас ќе бидам почестен да ги спроведе овие персоналните решенија за вас.▶Тоа е направена од најдобрите нерѓосувачки челик изолација, Двојно-layer вакуум запечатување структура може да се задржи на топла течност за 12 часа и ладно течност за 24 часа.СОВЕТИ : 1.Производите себе не може да се ре-се продава. ❤Совршен Подароци : Тој е безбеден и удобен за вашата дневна спортски или возење, фитинг повеќето авто купот на сопствениците, совршен за патување или во канцеларија, теретана ,училиште, кампување, планинарење.Сепак, ако за било која причина не сте незадоволни, едноставно јавете ни со 100% задоволство.Пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Ве молиме одете до вашата цел страната и кликнете КОНТАКТ.Храна одделение квалитетни нерѓосувачки челик го прави здрава и безбедна, мазна на допир, anticorrosion и antirust.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дојде и изберете! ! ! ★★★★★ ★ПОПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни

Премија од не 'Рѓосувачки Челик Кафе Кригла:направени од 304 од не' рѓосувачки челик, со кој се предвидув

Не користите шише за вода и за други цели освен топлина зачувување и ладно чување.2 cm Capacity : 20oz (600ml)Матери

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

★ТОПЛИНА ЗАЧУВУВАЊЕ ЕФЕКТ★ Топлина зачувување трае неколку часа (забелешка : на топлина за зачувување

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Ако сакате да се постигне најдобар топлина зачувување и ладна презервација ефект, тоа е препорачливо да

Спецификација : Предмет Тип : Изолација Првенство Пенкало Set Cup Големина : Прибл.Погоден за лица, лотарии,

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Светлината луксузен стил : мазни линии, нежен површини, и уникатни embellishments се создаде тренд на светлинат

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Надвор од термос шолја има модерен печатени обрасци, кои носат добра среќа и среќата на луѓето.На лесни

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Дојде и изберете! ! ! ★★★★★ ★ПОПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни

На термос шолја донесува двапати ѕид дизајн, и внатрешна обвивка на внатрешен резервоар додава бакар по

2 cm Capacity : 20oz (600ml)Материјал : Храна одделение од нерѓосувачки челик + Не се лизга leather Holding Време : 10 часа над

Нерѓосувачки Челик Материјал : вакуум првенство, направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки чели

Погоден за канцеларија ,дома ,на патување употреба.нерѓосувачки челик, внатрешно,да се избегне на unhealthful

Идеален за користење кога се оди на теретана, фитнес, кампување, велосипедизам, училиште, трчање, јога, в

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Карактеристики на производот : dual функции на топлина зачувување и ладно заштита, погоден за домашна / offic

Please wait...